Top 9 Quest 3 Battery Strap – Die am meisten erwarteten Spiele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NEWENMO

#ad

NEWENMO 5300 mAh Akkupack, Kopfband, um Druck zu reduzieren und die Spielzeit zu verlängern oculus, verstellbares VR-Zubehör Halo, Elite Gurt mit Akku für Quest 3, kompatibel

#ad
NEWENMO #ad - Ergonomisches design: newenmo kopfband verfügt über schwerkraft-ausgewogenes und verteiltes design. Nach hunderten von tests und verfeinerungen durch unser professionelles f & e-team haben wir dieses 2023 NEWUPGRADE Eliteband entworfen, verteilt das Gewicht gleichmäßig in verschiedenen Positionen des Kopfes, das perfekt zu Quest 3 passt und die neu gestaltete Form bringt eine größere Kontaktfläche, lässt den Druck auf Ihr Gesicht.

3. Einstellbare größe: sidebar länge und allgemeine dichtheit kann leicht schnell durch die 180 ° Anti-Rutsch-Knöpfe eingestellt werden, kann schnell auf ihre bequeme und geeignete size. Best praktische vr-zubehör, kopf groß oder Kopf klein, Ob Erwachsene oder Kinder, machen Sie Ihre VR tragen stabiler und würde nicht verrutschen.5 easy to use: portable 1-knopf-schnalle design der elite-gurt, installation und demontage kann in 1 Schritt durchgeführt werden.

Perfekter ersatz des ursprünglichen halo-gurt, die weiche PU-Leder-Oberfläche ist abnehmbar und waschbar, leicht zu reinigen und nicht zu sammeln Schweiß und Fett! High quality good value: unser elite-gurt mit quest 3-akku besteht aus hochwertigem, verbessertem Material ABS, das sowohl Härte als auch Zähigkeit aufweist. Der kopfgurt für quest 3-zubehör-Seitengurte sind flexibel und biegsam, ohne zu knacken oder zu brechen. 4. 1. 2.
ZnačkaNEWENMO #ad
VýrobceNEWENMO #ad

2. Younik

#ad

Rychlé nabíjení Quest 3 Headstrap pro delší dobu hraní, Younik Pásek přes hlavu Quest 3 s baterií 10 000 mAh, nastavitelný popruh Quest 3 s polstrováním hlavy ke snížení tlaku hlavy

#ad
Younik #ad - Baterie s vysokou kapacitou pásek quest 3 vybavený výkonnou baterií 10 000 mAh zajišťuje rychlé nabíjení a nekonečnou dobu hraní bez problémů s proudem.

Ergonomický designnaše příslušenství quest 3 bylo vyvinuto s ohledem na ergonomii a minimalizuje tlak na hlavu a obličej a zvyšuje komfort při hraní her. Materiál s dlouhou životností tento popruh quest 3 je vyroben z odolného ABS materiálu a umožňuje flexibilní nastavení úhlu a vyznačuje se delší životností. Prodloužená doba hraní vylepšená bezpečná ochrana nabíjení zajišťuje optimální výkon a prodlužuje dobu hraní až o 4 hodiny. Nastavitelná délka přizpůsobte si svůj quest 3 headstrap bez námahy knoflíkem a zajistěte tak individuální a pohodlný tvar pro každého člena rodiny.
ZnačkaYounik #ad
VýrobceYounik #ad
Výška2.56
Délka8.66
Šířka6.69
Číslo díluBattery Strap
ModelkaVR-Q8
Záruka2 roky

3. TRANSNOVO

#ad

LED displej a RGB podsvícení, TRANSNOVO Čelenka kompatibilní s Oculus Quest 3, baterie 6000 mAh VR příslušenství pro Meta Quest 3, PU pěnová podložka, zatahovací nastavení jedním tlačítkem

#ad
TRANSNOVO #ad - Prémiové materiálynáš pásek na hlavu je vyroben z vysoce pevného pok materiálu pro nastavení velikosti, který lze ohýbat o 360 stupňů a nabízí tak vynikající trvanlivost. Redukce tlaku obličeje. T. Usilujeme nejen o pohodlí, ale také o perfektní přizpůsobení vašim osobním potřebám. Příjemný pocit těla design pěnového polstrování na suchý zip na horní straně hlavy usnadňuje čištění, zatímco zvětšený a zesílený polštářek na zadní straně hlavy je vhodný pro různé tvary hlavy a zajišťuje stabilnější zážitek při nošení.

Prodloužená doba hraní naše náhlavní souprava vr je vybavena baterií 6000 mah s vysokou kapacitou, která umožňuje dodatečnou životnost vašeho headsetu 3 hodiny. T. Každý detail je pečlivě vyleštěn, aby se vytvořila robustní, trvanlivá čelenka s dlouhou životností, která vás bude dlouho doprovázet. Tato delší výdrž baterie zlepší váš herní zážitek a zajišťuje, že ve virtuálním světě strávíte ještě intenzivnější a příjemnější čas.

Zažijte při nošení kvalitu inteligence, pohodlí a delší životnost. S funkcí odblokování jedním tlačítkem inovativní design hlavového pásku jedním kliknutím snižuje nejen četnost přizpůsobení ozubeného proužku, ale také výrazně prodlužuje životnost čelenky. Tato sada elitních popruhů, která je kompatibilní s oculus/meta quest 3, čímž se účinně snižuje tlak na obličej a vytváří vyvážený design, čela a zadního mozku na přední a zadní stranu mozku hlavy, má jedinečné tříbodové nastavení síly a umožňuje inteligentní přenos z nosu, který usnadňuje nošení a zlepšuje rovnováhu.
ZnačkaTRANSNOVO #ad
VýrobceTRANSNOVO #ad
Výška4.49
Délka8.66
Šířka6.3
Číslo díluRS2-6000
ModelkaRS2-6000
Záruka24 měsíců

4. Adicop

#ad

Vylepšená podpora a rovnováha ve VR, vestavěná baterie 8000 mAh pro prodlouženou dobu hraní 9 hodin, Adicop Elite Strap kompatibilní s Meta/Quest 3, rychlé nabíjení nastavitelný pásek na hlavu

#ad
Adicop #ad - Elite strap kompatibilní s meta quest 3 pásek přes hlavu adicopu je vybaven baterií 8000 mah s vysokou kapacitou a zajišťuje, že příslušenství VR prodlužuje dobu hraní Meta Quest 3 až o 5 hodin. Pomocí kontrolky můžete kdykoliv zkontrolovat úroveň baterie. Elenka s nastavitelným kloubem pro snadné sundávání a nasazení.

Lehký a přenosný příslušenství k bateriím na hlavový popruh adicop, kompatibilní s Meta Quest 3, váží pouhých 300 g, takže jej lze snadno přepravovat v oficiální tašce nebo v jakékoli jiné tašce na trhu. Prodloužená baterie s vylepšeným článkemkvalitní bateriový článek s 8000 mah, obsah oxidu lithia kobaltoxidu 99 %. Vychutnejte si své oblíbené vr hry a aplikace, aniž byste si museli dělat starosti, že se baterie vybije. Po provedení testu lze interní baterii provozovat více než 500krát cyklicky. Ergonomie&komfor adicop-akumulátor kompatibilní s meta quest 3.

Vychutnejte si zábavu z hraní VR kdykoli a kdekoliv. Bezpečnost náš vr pásek na hlavu oculus quest 3 je vybaven několika bezpečnostními ochrannými systémy, přebití a přepěťové ochrany, včetně ochrany proti přehřátí, aby byla zajištěna bezpečnost vás a Vašeho Quest 3 při používání tohoto produktu. Provoz headsetu quest 3 vyžaduje velký výkon baterie a s touto výkonnou článkovou baterií můžete pokračovat ve hře, aniž byste si museli dělat starosti s nabíjením. Dodává se s polštářkem hlavy z kvalitního TPR materiálu, který zlepšuje prodyšnost a absorpci vody.
ZnačkaAdicop #ad
VýrobceHuizhou Huiyang Xinxu Liansheng plastic products factory #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluA3 Pro
ModelkaA3 Pro

5. OKESYO

#ad

OKESYO Elite Strap pro Meta Quest 3 s baterií 6000 mAh, příslušenství pro Meta Quest 3, nastavitelný hlavový třmen / odolné boční popruhy/odblokování jedním tlačítkem / dobíjecí

#ad
OKESYO #ad - Díky designu snap-on jej lze také snadno demontovat, takže jej můžete pohodlně nosit a uchovávat v jednom kroku. Snadná obsluha instalační elite strap pro meta quest 3 je jednoduchý a snadno se ovládá. Barevný rgbelite strap pro meta quest 3 vyvinutý speciálně pro meta quest 3, vybavený barevným led podsvícením, brýle Meta Quest 3 po připojení svítí 60 sekund po připojení a poté se postupně vypnou a při opětovném připojení se opět zapne.

Dobíjecí 6000 mah elite strap pro meta quest 3 má integrovanou lithium-polymerovou baterii 6000 mah. Jednoduše sponu vyrovnejte a stiskněte. Ergonomický design elite strap pro meta quest 3 uplatňuje principy ergonomického designu pro rozložení gravitace náhlavní soupravy VR z více úhlů pro dosažení rovnováhy, takže lépe obepíná hlavu, snižuje tlak hlavy a zlepšuje komfort při nošení. Je vybaven rychlonabíjecím konektorem typu C a indikátorem provozu, které může zobrazit zbývající výkon v reálném čase.

Jedná se o perfektní náhradní příslušenství pro originální čelenku. Kvalitní a pohodlný elite strap pro meta quest 3 je vyroben z vysoce kvalitního, pokročilého polymerového materiálu, který má dlouhou životnost a snadno se nerozbije a dobře chrání váš přístroj. Přední a zadní část čelenky se skládá z měkkého a prodyšného polstrování z pu kůže a elastického TPU polstrování, které snižuje pocení a zabraňuje sklouznutí a nabízí příjemný pocit při nošení. Quest 3 můžete používat během nabíjení a zajistit tak naplňující a příjemný herní zážitek.
ZnačkaOKESYO #ad
VýrobceOKESYO #ad
Hmotnost1.01
Číslo dílu1
ModelkaMeta Quest 3 Zubehör

6. NEWZEROL

#ad

NEWZEROL Čelenka s baterií kompatibilní s Quest 3 9V 2A verze pro rychlé nabíjení a upgrade RGB světla 8000 mAh prodlužuje dobu hraní, snižuje tlak hlavy, přizpůsobitelné příslušenství VR – bílá

#ad
NEWZEROL #ad - Připevněte jej jednoduše na svůj quest 3, nastavte popruh podle libosti a jste připraveni se ponořit do pohlcujících virtuálních světů s vylepšeným komfortem a stabilitou. Disponuje praktickým mechanismem pro nastavení pásu, kterým můžete délku řemínku jednoduše přizpůsobit velikosti vaší hlavy a vašim osobním preferencím, abyste zajistili, že pokaždé bude zaručen perfektní a bezpečný tvar.

Přizpůsobitelný tvar – vyvinuto speciálně pro quest 3. U tohoto zboží se jedná o verzi pro rychlé nabíjení. Vylepšený komfort – dobíjecí nastavitelný pásek na hlavu pro quest 3 byl vyvinut, aby poskytoval vysokou úroveň komfortu během delších herních sezení. Bezproblémová instalace – instalace dobíjecího nastavitelného hlavového oblouku pro quest 3 je hračka. Dlouhá životnost baterie – rozlučte se s častou výměnou baterií.

Konstrukce s dlouhou životností zajišťuje dlouhou životnost a je tak spolehlivým příslušenstvím pro váš Quest 3. Elegantní a elegantní design dodá vašemu obytnému vozu nádech rafinovanosti. Jednoduše připojte baterii čelenky přes dodávaný usb kabel k vašemu přístroji a můžete se celé hodiny ponořit do dobrodružství ve virtuální realitě. Díky polstrovanému popruhu a ergonomickému designu rovnoměrně rozděluje hmotnost na hlavu, čímž se snižuje napětí a nepohodlí.
ZnačkaNEWZEROL #ad
VýrobceNEWZEROL #ad
Číslo díluAGZ554A_X1-NEW

7. Adicop

#ad

Vylepšená podpora a rovnováha ve VR, vestavěná baterie 15 000 mAh pro prodlouženou dobu hraní 5–8 hodin, rychle dobíjecí nastavitelný pásek na hlavu, Adicop Elite Strap kompatibilní s Meta/Quest 3

#ad
Adicop #ad - Můžete si užít působivý herní zážitek s pohodlím, knoflík otočný o 360° je vhodný pro hráče všech velikostí hlavy. Vychutnejte si své oblíbené vr hry a aplikace, aniž byste si museli dělat starosti, že se baterie vybije. Vychutnejte si zábavu z hraní VR kdykoli a kdekoliv. Po provedení testu lze interní baterii provozovat více než 500krát cyklicky.

Provoz headsetu quest 3 vyžaduje velký výkon baterie a s touto výkonnou článkovou baterií můžete pokračovat ve hře, aniž byste si museli dělat starosti s nabíjením. Bezpečnost náš vr pásek na hlavu oculus quest 3 je vybaven několika bezpečnostními ochrannými systémy, včetně ochrany proti přehřátí, přebití a přepěťové ochrany, aby byla zajištěna bezpečnost vás a Vašeho Quest 3 při používání tohoto produktu. Elite strap kompatibilní s meta quest 3 pásek přes hlavu adicopu je vybaven baterií 15000 mah s vysokou kapacitou a zajišťuje, že příslušenství VR prodlužuje dobu hraní Meta Quest 3 až o 5 – 8 hodin.

Prodloužená baterie s vylepšeným článkemkvalitní bateriový článek s 15 000 mah, obsah oxidu litného kobaltu 99 %. Lehký a přenosný příslušenství k bateriím na hlavový popruh adicop, kompatibilní s meta quest 3, váží pouhých 300 g, takže jej lze snadno přepravovat v oficiální tašce nebo v jakékoli jiné tašce na trhu. Pomocí kontrolky můžete kdykoliv zkontrolovat úroveň baterie. Dodává se s polštářkem hlavy z kvalitního TPR materiálu, který zlepšuje prodyšnost a absorpci vody.
ZnačkaAdicop #ad
VýrobceHuizhou Huiyang Xinxu Liansheng plastic products factory #ad
Hmotnost0.66
ModelkaQ3 Pro
Záruka24 měsíců

8. AMVR

#ad

Dobíjecí přenosná sada baterií na krk, AMVR Baterie typu C 8000 mAh kompatibilní s Pico 4/Quest Pro/Quest 2, rychlé nabíjení

#ad
AMVR #ad - 12měsíční záruka na výrobek a 24x7 přátelský zákaznický servis. Bezpečné, 4 a a prošel také bezpečnostní certifikací pro ochranu proti přepětí/přepětí, přebití/přetížení a zkratu, rychlé a efektivní nabíjení baterie nabízí vstup 5 v/2 a a výstup 5 v/2, aby byl zajištěn bezpečný a pohodlný zážitek.

Těšíme se na každou informaci k otázkám produktu. Je také ideální pro nabíjení jiných elektronických zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety a mnoho dalších. Universal charging kompatibilní s quest pro/quest 2/pico 4 /pico neo 3/valve index/HTC Vive/Vive pro. A čím pohodlnější jste, což znamená, tím déle si můžete hrát a tím méně unavíte! Menší tlak na hlavu a více pohodlí 313g těžký akumulátor za krk nepřináší na náhlavní soupravu žádnou dodatečnou váhu, že vaše hlava a krk nejsou navíc zatěžovány.

Magnetický pásek & 90° nabíjecí kabel součástí tohoto výrobku je: 1 8000mah balení po celé zásuvce baterie, aby baterie vypadla z vašeho krku, 1 90° nabíjecí kabel USB-C a 1 manuálně 1 Balení 8000 mAh zadní baterie utilizes a design magnetického pásu pomáhá vyvážit powerbanky a zabránit tomu, zatímco hraje. Prodloužená doba hraní s touto dobíjecí baterií 8000 mah pro pico 4 můžete prodloužit dobu hraní o 3, 5 až 4 hodiny, což se výborně hodí pro sledování filmů nebo dokončení poslední úrovně.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Hmotnost0.91
Číslo díluAMVR-TYCB1-AU02
ModelkaTYCB1
Záruka1 YEAR

9. Maecker

#ad

Maecker vr Elite Strap kompatibilní s Quest 3 Strap pro Quest 3 příslušenství pohodlný stabilní řemínek náhrada

#ad
Maecker #ad - Pevně sedí v obličeji: maecker vr elite pásek pro quest 3 mění hru. Pouze 30% zatížení obličeje, 35% zatížení horní části hlavy a 35% zatížení týlu. Na dotek je solidní, protože hmotnost rozděluje mnohem lépe, než tomu bylo u původních popruhů.

Volné přepínání mezi více osobami: možnost nechat náhlavní soupravu zapnutou, ale vyklopit hledí je rozhodujícím faktorem, pokud potřebujete rychle nahlédnout do okolí nebo zkontrolovat svůj telefon. Knoflíkem na zadní straně se dá otáčet pro snadné nastavení těsnosti a po nastavení zůstává na místě. Prémiový materiál: polštář nahoře je z paměťové pěny, měkké polstrování se snadno čistí, opravdu měkký jako polštář.

Super pohodlné, protože máte pocit, že hmotnost je rovnoměrně rozdělena díky popruhu na hlavě Quest 3. Delší hraní bez bolesti hlavy: maecker vr hlavový popruh se hodí pro příslušenství quest 3. Díky tomu se budete cítit bezpečněji a pohodlněji. Obvod hlavy: 48–69 cm. Robustní a jednoduše se s ním dobře hraje. Prodyšné, je pohodlné a má dlouhou životnost. Je na dotek bezpečný a stabilní a neklouže.
ZnačkaMaecker #ad
VýrobceMaecker #ad
ModelkaMK1-HS