Top 10 Scherzartikel für Erwachsene – Elektroničtí mazlíčci

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Retoo

#ad

Děti, Early Learning, veselé děti plyšová zvířátka, narozeninový dárek, interaktivní záznam pro miminka, Retoo Mluvící křeček hračka opakovaná mluvení plyšové zvířátko elektronické

#ad
Retoo #ad - Opakuje to, co mu řeknete. Skvělý dárek – přemýšlíte o dárku? tento křeček se k tomu ideálně hodí. Díky zabudovanému mechanismu bude křeček svým veselým způsobem zopakovat přesně to, co mu řeknete. Výborně se hodí jako dárek k narozeninám, hračka pro děti, abyste si mohli vymyslet.

Později – díky tomuto plyšovému maskotu se vaše dítě naučí mluvit příjemným způsobem a procvičuje si výslovnost. Je to také vynikající přítel pro každé dítě! je vyroben z jemného plyše, který je příjemný na dotek a měkká výplň, je vynikající jako plyšový mazlíček s maskotem. Pokud je akumulátor skladován a delší dobu nepoužíváte, jak má. Pak odpoví polovičními slovy, co říkáte, jak rozveselit i ty nejnudnější. Díky tomu bude křeček dlouho pracovat přesně tak, zkontrolujte ostatní baterie.

Napájení – napájení přes 3 aaa baterie nejsou součástí dodávky. Dokonce i nejsmutnější griesgram díky pípavému hlasu, veselý doplněk pro známé nebo přátele nebo jako dárek pro nadějnou přítelkyni/přítele, který opakuje slova, která řekli jiní lidé. Plyšové zvířátko – náš půvabný křeček není jen užitečným vzdělávacím nástrojem – podívejte se do těchto malých roztomilých očí a na rozkošné růžově červené mlácení. Nezapomeňte používat pouze nejkvalitnější alkalické nebo AAA baterie.
ZnačkaRetoo #ad
VýrobceRetoo #ad
Výška3.15
Délka7.87
Hmotnost0.31
Šířka3.94
Číslo díluD015-2
ModelkaD015-2

2. FunX

#ad

FunX Žertovné stírací losy – žertovné zboží pro dospělé s Fake Hauptwin – balení po 6 kusech

#ad
FunX #ad - Udělejte si při příští příležitosti srandu své přátele a darujte falešné partie jako dárek k narozeninám. Perfektní zábavný předmět. Jednoduchá manipulace: jednoduše seškrábněte stříbrný potah, abyste odhalili předpokládaný "zisk".

Mnohostranné použití: ať už narozeniny, dubnové blázny, rozlučka se svobodou nebo jednoduše jen pro zábavu – tyto falešné stírací losy jsou vhodné pro každou příležitost a zaručují dobrou náladu na vašich akcích. Ukládejte pravý: vytvořte smích a překvapení s těmito stírací losy, které vypadají tak autenticky, že je sotva rozeznáte od skutečných šarží.

Obsah: 6 stírací karty s jedním hlavním vítězstvím, 2 malé výhry a 3 nýty s rozměry cca 9 x 7 cm. Vaši přátelé budou nadšeni, pokud si myslí, že jackpot prolomili. Faktor překvapení: efekt překvapení máte s kartami funx žertovnou loterii na své straně.
ZnačkaFunX #ad
VýrobceOlsen Store GmbH #ad

3. Zomiboo

#ad

Zomiboo Dálkově ovládaný prd stroj veselý vtipný zvuk bezdrátový ovládaný prd hračka praktický žertovný výrobek žertovný žertovný herní rekvizita na party, představení

#ad
Zomiboo #ad - Použitelné baterie: jsou zapotřebí 3 aaa baterie, kvůli bezpečnosti při přepravě tento produkt neobsahuje žádné baterie. Jednoduše stiskněte ovládání z dálky, abyste zapnuli nepříjemný zvuk a dělali si legraci ze svých přátel a rodiny.

Ještě zábavnější: dálkově ovládaný prdící přístroj s 15 různými zvuky na výběr, díky čemuž je žert více zábavy a láska většiny lidí získává. Rekvizity na žert: pokud vás někdo obtěžuje, můžete s touto prdovou hračkou hrát žert; je to opravdu zábavná hračka a může být použita jako dárek pro vaše přátele.

Kompaktní velikost: dálkové ovládání pro ovládání roubíku je malé a lehké a lze jej pro snadné nošení a použití uložit do tašky, takže můžete bez problémů sledovat nástup nepříjemné situace. Dálkové ovládání: smyčcová hračka prdícího stroje přijímá režim bezdrátového dálkového ovládání.
ZnačkaZomiboo #ad
VýrobceZomiboo #ad
Číslo díluZomiboo-Toys-00089
ModelkaZomiboo-Toys-00089

4. Fartoni

#ad

Fartoni Prank Artikel x2 Kackhaufen. Scherzartikel für Erwachsene und Kinder. x2 Realistischer Kacke Scherzhaft. Scherz Scheiße wie Party- & Scherzartikel.

#ad
Fartoni #ad - Ungefähre größe jeder Einheit 12 x 12 x 6 cm. Handarbeit von Hand. Ideal für alle arten von Streichen, lustigen Überraschungsgeschenken, Aprilscherz usw. Solide, stark und langlebig, sie halten ewig. Zwei super realistische, solide Prank Poops.
ZnačkaFartoni #ad
VýrobceFartoni #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39

5. GOODS+GADGETS

#ad

Kvarteto Tyrani & despotové – karetní hra Diktátoři 32 nejodpornějších vůdců historie na hracích kartách

#ad
GOODS+GADGETS #ad - Ultimativní výběr antihrdinů našich dějin. Pravděpodobně jediné kvarteto světa, ve kterém se přímo hraje s 32 Černými Petry. Dný sociopat se jménem nebyl vynechán.

Nejodpornější tyrani, despotové a diktátoři v hrůzostrašně napínavé karetní hře pro přátele dějin a vášnivé sběratele. Jedinečné konkurování v kategoriích délka vlády, počet obětí, věk při přebírání moci, rok narození a zvláštní kategorie bezohlednost. Se zajímavými a skurilními fakty ze života vůdců pohrdajících lidskými životy. Karetní hra diktátorů je prezentována v 8 pečlivě sestavených kategoriích a zajišťuje tak vyrovnanost. Eský jazyk nelze zaručit odbornými znalostmi tak oslníte při příští pravé party! .
ZnačkaGOODS+GADGETS #ad
VýrobceGOODS+GADGETS #ad
Výška0.16
Délka3.23
Hmotnost0.01
Šířka2.2
Číslo dílu26010151

6. JIASHA

#ad

Pro děti dospělé Party Favors Gifts, JIASHA 2 ks pavouk v krabici pavouk žertovný box dřevo žert pavouk pavouk Prank Box Dřevo Prank Spider Scare Box Žert pavouk Scare Box

#ad
JIASHA #ad - Snadné použití jednoduše někomu nasaďte box a ten chce přirozeně nasunout horní stranu, aby viděl, co se v ní nachází. Iroké využití tento dřevěný žertovný pavouk, karnevaly, halloween, perfektní na večírky, blázen a tak dále nebo při jakékoli jiné příležitosti s touto trikovou krabicí pro zábavu a rozesmát ostatní.

Perfektně se hodí na tahy. Realistický pavouk dřevěná bedna s živým, jehož nohy se při vyskočení zučí, realistickým pavoukem z měkké gumy, a která při dotyku rukou působí strašidelně a realisticky. Děti, šéfy, prarodiče, co se stane. Skvělá zábava veselé kouzlo je perfektní pro vás nebo každého praktického žolíka, rodiče, zaměstnance.

Prémiová kvalita spider strunový box vyrobeno z ekologicky šetrných přírodních kvalitních materiálů, bez lakování na povrchu, netoxický a bezpečný, absolutně bezpečný, pro děti si mohou být jisti hraním. Pokud to uděláte, vyskočí strašidelný gumový pavouk. Je naprosto vtipné vidět, jak lidé otevírají děsivou krabičku a vědí, kterého znáte.
ZnačkaJIASHA #ad
VýrobceRUIMEITE #ad
Číslo díluZZHZ-2
ModelkaZZHZ

7. Bada Bing

#ad

Fotobox na svatbu, party příslušenství, obličejová maska pro dospělé, Bada Bing Sada 15 ks nosních masek, zábava,, dekorace, narozeniny, party maska, zábava, oslava, obličejová maska – foto převlek

#ad
Bada Bing #ad - Obrovská zábava na party – s těmito nosními maskami v nejrůznějším provedení je při každé fotografii zaručena zábava na party. Malý s velkým účinkem – při každé fotografické akci, ať už na svatbách ve fotoknize, na narozeniny nebo party, s 15 různými motivy zůstává každá oslava nezapomenutelná.

Hodí se do každé kabelky. Rozsah dodávky – obdržíte 15 různých nosních masek v dárkové krabičce. Bada bing - "bada bing" je obchodní značka a ani výrobce, ani exkluzivní distributor zde nabízeného zboží. Skvělý nápad – perfektní dárek pro tématické večírky, vánoční oslavy, zahradní party nebo jednoduše jako dárek pro vaši příští akci u přátel a rodiny.
ZnačkaBada Bing #ad
VýrobcePink Panther Handels GmbH kostenloser Versand #ad
Výška5.12
Délka5.12
Šířka5.12
Číslo dílu123
Modelka123

8. JYOHEY

#ad

JYOHEY Žertovné výrobky Bramborové lupínky Pop up Tricky Hračka Falešný had a šváb jako dárek Narozeniny Aprílové žertovné hračky

#ad
JYOHEY #ad - Falešné hady a šváby se silně vyskakují, ale nedělejte si starosti, že tato veselá hračka poškodí ostatní. Velikost krabičky na brambory: 22 * 6, velikost švábů: 4, 5 cm, 5 cm, vnitřní hadí velikost: 135 * 6, 5 * 1, 8 * 1 cm.

Hračka, kterou můžete znovu použít: musíte jen opatrně zasunout had a kohout do krabice na brambory, zavřít víko a můžete pokračovat v triku jiné osobě. Krabička vtipných bramborových lupínků, které vypadají skutečně, jednoduše otevřete víko bramborových čipů a simulované hady a šváby se rychle objeví. Vnitřní falešné hadi a šváby jsou velmi měkké! tento vtipný výrobek se snadno používá, dárky k dubnu, jednoduchý a vtipný, vhodný pro dárky k narozeninám, halloweenské rekvizity, připravený k křičení!.
ZnačkaJYOHEY #ad
VýrobceJYOHEY #ad
Číslo dílu23008
Modelka23008

9. Bartl

#ad

Bartl Píšťalka Vogl, pískání pro ptáky pískání jako slavík | Nostalgický nástroj sada 5 ks

#ad
Bartl #ad - Položte destičky mezi jazyk a patro. Rozměry: cca 1, 8 x 1, 6 cm. Malá ptačí píšťalka. Píšťalky jako slavík. Obsah: 5 kusů.
ZnačkaBartl #ad
VýrobceBartl GmbH #ad
Hmotnost2
Číslo dílu103254

10. Riva

#ad

Geburtstag und zwischendurch, Wichtelgeschenk, Soundgenerator, FUCK – die Schimpfmaschine: Soundmaschine, Scherzartikel für Weihnachten, Ostern, Gadget. Das perfekte Geschenk

#ad
Riva #ad - In wohldosierter menge fördert Schimpfen erheblich unser tägliches Glücksempfinden und unsere Zufriedenheit. Mit fuck – die schimpfmaschine muss man nicht mehr selbst loskeifen, sondern kann seinen Emotionen auf Knopfdruck hemmungslos und unbeschwert freien Lauf lassen und fühlt sich gleich viel entspannter. Farbe: Grün. Die schimpfmaschine für einen entspannten Alltag.
ZnačkaRiva #ad
VýrobceRiva #ad
Výška8.43
Délka5.04
Šířka0.98
Číslo dílu9783742301994
Modelka9783742301994
Zárukakeine Garantie