Top 10 Plüschtier Golden Retriever – Plyšová zvířata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Steiff

#ad

Měkké a hebké, plyšové zvířátko pro malé děti a děti, Steiff Soft Cuddly Friends Berno Goldendoodle 26 cm, lze prát v pračce

#ad
Steiff #ad - Nejraději chodí na procházku a vždy s ním. Originální tvrdé zvířátko "knoflík v uchu" znamená náš slib vás: plyšová zvířátka s nejvyššími požadavky na kvalitu, bezpečnost, zpracování a vlastnosti materiálu.

Náš soft cuddly friends Berno Goldendoodle je super hebký. Je vhodný pro každou zábavu. Pes je vysoký 26 cm a lze prát v pračce při 30 °C. Nejraději se mačká a mazlí. Zvláštní zážitek ze hráče pes je drahý mazlíček a je pro každou zábavu. Nejlepší přítel. Rozměry a péče. Tuto tradici získáváme hrdě od roku 1880 Měkké a hebké berno je věrným mazlícím přítelem.
ZnačkaSteiff #ad
VýrobceSteiff #ad
Výška5.51
Délka10.24
Hmotnost0.46
Šířka10.24
Číslo dílu099175
Modelka099175
Záruka"Zákonná záruka"

2. Hermann Teddy

#ad

Teddy Hermann 92760 pes zlatý retrívr 60 cm, plyšové zvířátko s recyklovanou náplní

#ad
Hermann Teddy #ad - Hebký a udržitelný: měkký zlatý retrívr v ležící pozici, z plyše v prémiové kvalitě; ekologicky vyrobeno použitím plnicího materiálu z recyklované výplně.

Originální plyšový plyšový medvídek hermann: od roku 1912 je rodinný podnik Teddy Hermann synonymem kvalitních plyšových zvířat, láskyplného designu a nejlepšího zpracování. 600 otáček, sušit na vzduchu, nesušit v sušičce. DĚtskÉ a naturalistické uspořádání; ideální pro fantazijní hraní a mazlení. Snadná údržba: lze prát na 30 stupňů v programu praní vlny, šetrné ždímání max. Testovaná bezpečnost: perfektně vhodné pro děti od 3 let, akreditované testovací instituce potvrzují bezpečnost výrobku a shodu se všemi platnými směrnicemi EU pro hračky.
ZnačkaHermann Teddy #ad
VýrobceTeddy Hermann #ad
Výška11.02
Délka11.02
Hmotnost1.98
Šířka7.09
Číslo dílu927600
Modelka92760
Záruka1 rok

3. Bearington Collection

#ad

7 palců, Bearington Lil' Peanut plyš, veverka plyšová hračka

#ad
Bearington Collection #ad - Kvalita bearington: každý výtvor od bearington je pečlivě navržen tak, aby nabízel jedinečný zážitek na míru a vysvětlil neochvějný závazek značky k dokonalosti. Jeho realistické detaily a vysoce kvalitní konstrukce z něj dělají perfektní doplněk do každé sbírky. Forever plush: bearington je již 25 let značkou keepsakes for life.

Seznamte se s lil' peanut: tato nádherná 7palcová plyšová koncovka má ultra měkkou kožešinu, což je neuvěřitelně měkké a hebké. Ať už jako veverka na hraní nebo jako uklidňující společník při spánku, toto plyšové zvířátko s veverkou je jistě cenným doplňkem do sbírky plyšových zvířat každého dítěte. S měkkou plyšovou kožešinou a roztomilým designem je ideálním dárkem pro každého milovníka zvířat. S velkým výběrem oceněných plyšových zvířat a plyšových zvířat se zaměřujeme na miminka, aby uchvátily srdce a vytvořily cenné vzpomínky. Věříme, divoká zvířata a mnoho dalšího jsou naše kolekce navrženy tak, děti i dospělé.

Tato plyšová veverka se jistě stane novým mazlícím přítelem vašeho dítěte a přináší pohodlí a radost během spánku. Výrobky bearington jsou vyráběny s přesností a pečlivostí a zaručují nejvyšší kvalitu a nepřekonatelný luxus. Tento plyš je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, ručně šitý nos a břicho z veluru, které jsou šetrné k pokožce vašeho dítěte a zajišťují bezpečné a pohodlné hraní po celé hodiny. Ať už pro malou holčičku, které miluje chlupaté přátele, chlapce nebo jiné dítě, toto plyšové zvířátko veverky přinese radost a pohodlí.
ZnačkaBearington Collection #ad
VýrobceBearington Collection #ad
Výška1.18
Délka6.3
Hmotnost0.2
Šířka1.18
Číslo dílu241523
Modelka241523

4. Steiff

#ad

Lze prát v pračce, nadýchané plyšové zvířátko k mazlení a hraní, plyšové zvířátko s ušima, Steiff Hoppie zajíc 18 cm světle šedý, plyšové zvířátko pro dívky a chlapce, Soft Cuddly Friends

#ad
Steiff #ad - Dlouhé uši se ideálně hodí pro učení se uchopit. Zapracované sáčky s granulátem na hýždích, tlapkách a podrážkách zajišťují bezpečné držení. Zvířátko zajíc malý plyšový zajíc hoppie je věrným společníkem, k mazlení a hraní pro každé dítě.

Hoppie zajíc s výškou 18 cm je malý, sedící látkový zajíc ideálním společníkem pro všední den – pro chlapce a dívky. To dělá z látkového zajíce Steiff přítele na celý život. Náš látkový králík hoppie okouzlí každého svou světle šedou, hebkou kožešinou z plyše a plastu knoflíkovými očima.

Knoflík v uchu samozřejmě s naším originálním "knoflíkem v uchu" z ušlechtilé oceli. Měkká a hebká. Pro děti stačí jen to nejlepší. Lze prát v pračce na 30 °C. Naše plyšová zvířátka přesvědčí ověřenou kvalitou, nezávadnými materiály a kvalitním zpracováním.
ZnačkaSteiff #ad
VýrobceSteiff #ad
Výška4.33
Délka7.09
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu80463
Modelka80463
ZárukaZáruka 2 roky

5. Jellycat

#ad

Puppy Dog, Jellycat Fuddlewuddle štěně pes plyšové zvířátko plyšové zvířátko plyš, středně velké, 24 cm

#ad
Jellycat #ad - Velmi měkké a hebké štěně. Tak velmi měkké, že ho chcete vlastnit. Měkké a hebké štěně Puddlewuddle. Rozměry: výška 23 cm, vhodné od narození.
ZnačkaJellycat #ad
VýrobceJellycat #ad
Výška3.54
Délka2.36
Hmotnost0.4
Šířka2.36
Číslo díluFW6PP_SML
ModelkaFW6PP_SML

6. Living Nature

#ad

Living Nature Graues holländisches Lop Eared Hase Stofftier Plüschtier | Flauschiges Kaninchen Tier | Stofftier Geschenk für Kinder | Jungen und Mädchen Stoffpuppe | Naturli Umweltfreundliche Plushies

#ad
Living Nature #ad - Der holländische lop-eared kaninchen: bringen sie ihr ganz eigenes holländisches lop eared rabbit von living nature nach Hause. Cuddly by nature and ac curate by design, collect all your favorite woodland animals in premium soft toy versions for hours of fun with your new furry friends. Naturli eco – freundliches spielzeug: der kauf umweltfreundlicher spielzeuge für kinder kann hart sein, um das perfekte Kaninchengeschenk für Ihre Liebsten zu schaffen, Dinge nachhaltig zu tun.

Holländische kaninchen sind die perfekten kuscheligen Begleiter und einzigartigen Geschenke für Mädchen und Jungen überall! Sehr genaue details: unsere weichen hasenspielzeuge sind wunderschön verarbeitet mit genauen details aus Fell, Augen und Funktionen. Dutch rabbit sitzt 26 cm groß. Kuscheliger kaninchen-begleiter: unser grauer holländischer lop eared rabbit wird Tierliebhaber jung und alt mit seinen attraktiven Eigenschaften, dem flauschigen grauen Fell und den langen Schlappohren begeistern.

Jung oder reif, um alles über ihr lieblings-waldtier zu erfahren – von seinem Verhalten, Living Nature's atemberaubender Kaninchenplüsch ist der perfekte Begleiter für kleine Tierliebhaber. Unsere künstler fügen schattierungen und Textur von Hand für ein realistisches Finish bis ins letzte Detail hinzu. Perfekt getrimmt, hat ihr grey dutch Rabbit einen superweichen langen Pelzmantel, einen weißen Bauch, eine winzige Nase und lange Ohren. Dieses entzückende, große, flauschige Kaninchen Plüschtier ist die süßeste Ergänzung zu Ihrer Stofftiersammlung.
ZnačkaLiving Nature #ad
VýrobceLiving Nature #ad
Výška4.72
Délka11.81
Hmotnost0.21
Šířka6.29
Číslo dílu5529069
Modelka5529069

7. Hermann Teddy

#ad

Teddy Hermann 91928 Pes na krk 28 cm, plyšové zvířátko, plyšové zvířátko

#ad
Hermann Teddy #ad - Snadná údržba: lze prát na 30 stupňů v programu praní vlny, sušit na vzduchu, šetrné ždímání max. Originální plyšový plyšový medvídek hermann: od roku 1912 je rodinný podnik Teddy Hermann synonymem kvalitních plyšových zvířat, láskyplného designu a nejlepšího zpracování.

Udělil tomuto plyšovému zvířeti vyhledávané ocenění "hravě dobře". VynikajÍcÍ: nezávislý pracovní výbor dětská hra + hračka e. V. 600 otáček, nesušit v sušičce. Tulný: měkký plačící pes v ležící pozici, z plyše v prémiové kvalitě. Testovaná bezpečnost: perfektně vhodné pro děti od 0 let, akreditované testovací instituce potvrzují bezpečnost výrobku a shodu se všemi platnými směrnicemi EU pro hračky.
ZnačkaHermann Teddy #ad
VýrobceHermann Teddy Collection #ad
Výška3.94
Délka11.02
Hmotnost0.46
Šířka3.94
Číslo dílu919285
Modelka91928
Záruka1 rok

8. TY

#ad

Sběratelství, zlatá/oranžová, zůstává, neobyčejná, sladká, mazlení, fantasticky fantastická plyš, normální, TY 2008066 Beanie Boos, hraní

#ad
TY #ad - Tento produkt obsahuje: 1 x TY Beanie Boo's - pes Noodles - 15 cm. Nudle mají zlatě oranžovou srst a zlaté třpytivé oči. Ty beanie boo's Noodles je 15 cm Labradoodle. Noodles má 19. Května narozeniny. Tento přítel si můžete vzít všude s sebou.
ZnačkaTY #ad
VýrobceTY #ad
Výška5.91
Délka2.76
Hmotnost0.2
Šířka2.76
Číslo dílu36377
Modelka2008066

9. Aurora

#ad

12" Rusty Retriever, Flopsie, Aurora

#ad
Aurora #ad - Nimmt einen großteil der Form der realen Sache an und schafft ein sehr ansprechendes, liebenswertes Tier. Größe: 11, 9 x 12, 4 x 27, 7 cm. Einzigartige Schlapppose. Lock-wash-Ösen und doppelt verpackte Bohnenfüllung sorgen für Sicherheit und langfristige Freude für alle Altersgruppen. Dieser plüsch ist ca. Hochwertige materialien sorgen für eine weiche und flauschige Haptik.
ZnačkaAurora #ad
VýrobceAurora World, Inc #ad
Výška5
Délka4.5
Hmotnost0.06
Šířka11
Číslo dílu31913
Modelka31913

10. Squishmallows

#ad

Shep der braune Stier 30 cm, offizielles Kelly Toys Plüsch, superweiches Kuscheltier, Squishmallows SQCR02407

#ad
Squishmallows #ad - Zum sammeln und spielen: entdecke jetzt viele weitere Squishmallows zum Sammeln und Spielen, wie die Flip-A-Mallows von Squishmallows. Einzigartige persÖnlichkeiten: Squishmallows gibt es in einer Vielzahl von Farben, Größen und mit einzigartigen Persönlichkeiten. Squad up: vergrößere dein Squishmallows Squad mit diesem 30 cm Plüsch. Must-have: jeder Squishmallows ist aus besonders weichem und hochwertigen Materialien hergestellt. Kuscheln und spielen: dieses süße Kuscheltier ist der perfekte Begleiter bei langen Auto- und Flugreisen, Filmmarathons und mehr.
ZnačkaSquishmallows #ad
VýrobceJazwares #ad
Výška12
Délka12.6
Hmotnost0.95
Šířka6.3
Číslo díluSQCR02407
ModelkaSQCR02407
ZárukaGesetzliche Gewährleistung