Top 10 Needit Park Mini – Parkovací hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. speecheese

#ad

Nikdy nejeď rychleji než tvůj anděl strážný může létat parkovací kotouč veselý průpovídek auto nápad na dárek Vánoce ochrana patrona svatý patron patrona patrona patrona ochránce

#ad
speecheese #ad - Pozadí je světle modré. Parkovací kotouč je perfektní pro každého, k narozeninám, kdo dostal nové auto. Nějaká ochrana malého anděla je velmi užitečná. Pod ním je malý anděl strážný, který se drží na vnějším zrcátku rychle jedoucího auta.

Na parkovacím kotouči jsou moudrá slova "nikdy nejezděte rychleji, než může létat tvůj anděl strážný". Materiál: stabilní plast se škrabkou na led, kapková lišta z měkké gumy a dvěma praktickými čipy do nákupního košíku, rozměry cca 15 x 12 cm, platné podle StVO. Zadní strana vtipně potištěná - Další informace a právní pokyny viz popis výrobku. Darujte parkovací kotouč při obdržení řidičského průkazu, kdo má rád nějakou ochranu ve vlastním autě.

Auto ho přináší nejen nezávisle na a do b, ale také velmi rychle. Vezměte si s sebou svého anděla strážného s tímto parkovacím kotoučem. Je také dobrým nápadem na dárek pro začátečníky nebo pro někoho, Vánocům a jiným příležitostem. Někdy také příliš rychle. Rozsah dodávky: 1x jízda nikdy rychleji, než váš anděl strážný může létat parkovací kotouč.
Značkaspeecheese #ad
Výrobcespeecheese #ad
Číslo dílu146505

2. Park Lite

#ad

2 × elektronické digitální parkovací hodiny Park Lite, ve které se nacházíte, modrý parkovací kotouč s oficiálním schválením platným pro Německo; respektujte prosím právní předpisy země

#ad
Park Lite #ad - Parkovací kotouč park lite rozpozná, když vozidlo zaparkuje, a nastaví příslušný čas příjezdu. Park lite vám tak šetří čas a peníze. Velké, snadno čitelné digitální číslice ukazují čas parkování. Oficiální schválení od spolkového úřadu pro silniční provoz ECE – schválení č. Už žádné pokuty kvůli zapomenutému parkovacímu kotouči. 10 r - 057203. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Šířka0.87
Číslo dílu1411
Záruka2 roky

3. ROBBX

#ad

ROBBX® Parkovací kotouč se škrabkou na led pro auto a motocykl | parkovací hodiny vč. měřiče profilu pneumatiky a čipu do nákupního vozíku | parkovací kotouče | parkovací disk

#ad
ROBBX #ad - Perfektní přehled – s integrovaným hloubkoměrem profilu máte od nynějška vždy na očích hloubku profilu svých pneumatik, a nehrozíte tak riziko, že by se tyto pneumatiky vyhnuly.

S gumovou manžetou lze dokonale zamlžená skla beze šmouh stáhnout nebo zbavit sněhu. Nedávejte parkovací kotouč na přímé slunce! kompatibilní se stvzo – v modré barvě a s rozměry 15, 5 x 12 x 0, 7 cm má multifunkční parkovací kotouč schválení STVZO v celé EU. Multifunkční – s naším parkovacím kotoučem máte ve svém autě nejen ukazatel času, ale multifunkční všestranný talent a bez reklam.

Odolné vůči teplu – díky odolnému abs materiálu mají naše parkovací kotouče tepelnou odolnost až +95 °C. Mnohostranně použitelné – kompletní řešení vše v jednom slouží jako parkovací hodiny, škrabka na led, nákupní čip a měřič profilu pneumatik.
ZnačkaROBBX #ad
VýrobceROBBX #ad
Výška0.28
Délka6.1
Šířka4.72
Číslo díluPS2021

4. Park Mini

#ad

2 kusy sada úsporná sada, 2x Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením

#ad
Park Mini #ad - Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Sporné balení – 2dílná sada úsporných balení – vybavte hned 2 auta tímto inovativním parkovacím kotoučem – rozsah dodávky: 2 kusy. ElektronickÉ parkovÁnÍ se schvÁlenÍm spolkového ministerstva dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č.

Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. 10 r - 047203.
ZnačkaPark Mini #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška4.09
Délka3.54
Šířka1.42
Číslo dílu1411
Záruka2 roky.

5. Park Lite

#ad

2X Park Lite elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny černé s oficiálním schválením Spolkového dopravního úřadu, 2 kusy úsporná sada

#ad
Park Lite #ad - 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.

Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. 10 r - 047203. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Hmotnost0.53
Šířka0.87
Číslo dílu1412
Modelka1412
Záruka2 roky

6. ZenTec

#ad

ZenTec 2 x Park Mini modrý elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením – 2 kusy sada úsporná sada

#ad
ZenTec #ad - Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č.

Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. 10 r - 047203. Jednoduše zůstaňte stát a vystupte. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík. Perfektní parkovací asistent. Nemusíte stisknout žádné tlačítko.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.
ZnačkaZenTec #ad
VýrobceZenTec #ad
Číslo dílu3014
Modelka3014

7. Needit

#ad

Needit Park Lite SOLAR I elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla I solární provoz I parkovací hodiny auto s automatickou aktivací I digitální parkovací

#ad
Needit #ad - Etrné k životnímu prostředí a šetří náklady. Příslušenství do auta – pro rychlou montáž jsou digitální parkovací hodiny dodávány přímo se všemi potřebnými potřebami: 1 x elektrický parkovací kotouč + návod k použití + 3M lepicí podložky a čisticí hadřík.

Od sebe. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Jednoduše připevněte na stranu spolujezdce dole na čelní sklo a zapomeňte na obavy z obtěžujících uzlíků. Pokud parkovací zóna začíná teprve příští ráno, dokud se auto opět nepohne, přičemž lze zvolit mezi 3 režimy: Přesný čas příjezdu, lze parkovací hodiny představit ručně. As příjezdu je viditelný, zaokrouhlení na nejbližší půl hodiny Německo nebo na nejbližší čtvrthodinu např.

Při slabém denním světle nebo v garážích se používá záložní baterie s dlouhou životností. Parkování bez stresu – automatický parkovací kotouč od needit se nastaví při každém klidu >20 sekund. Solární provoz – elektronický parkovací kotouč funguje se solární energií, což zabraňuje časté výměně baterií a snižuje odpad. Funguje spolehlivě za každého počasí a denní doby. Pokud je baterie vybitá, bude to včas komunikováno prostřednictvím reproduktoru.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8019
Modelka8019
Záruka2 roky

8. ALAFLY

#ad

Parkovací hodiny, silné VHB samolepky, lepicí pásky, ALAFLY 12 kusů oboustranných náhradních lepicích podložek kompatibilních s parkovacím kotoučem Needit Park Lite, sada lepicích, 3M tepelně odolné

#ad
ALAFLY #ad - Obsah balení: 12*3m lepidlo oboustranná lepicí páska, 3 × čisticí sada, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Odpovíme vám do 24 hodin! Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Kompatibilní s needit park lite: alafly vhb 3m náhradní lepicí páska pro park Lite digitální parkovací tabule Micro sada pro náhradní lepidlo s dlouhou životností.

Vynikající adheze: nano oboustranné lepidlo, vysoce pevné lepení, ani ve všech druzích extrémního prostředí. Snadné použití: nejprve očistěte lepivé nečistoty na zadní straně elektronického parkovacího kotouče, nalepte ji na čtyři rohy spínacích hodin, stáhněte bílou stranu oboustranné lepicí fólie, poté stáhněte červenou stranu fólie a nalepte ji na čelní sklo atd. Před použitím očistěte povrch lepicí polohy a vysušte ji a zbavte se vrstvy prachu a usazenin.

UpozornĚnÍ: pro instalaci odstraňte oboustrannou plastovou fólii, dlouhá životnost a trvanlivost, nedeformuje se ani neolupuje, počkejte 24 hodin po instalaci pro větší stabilitu. Balení 12 kusů kusů můžete náhradní přístroj snadno vyměnit na jiném místě ve vašem autě. 10 mm kulatý a štíhlý design: navrženo podle parkovacích hodin 1:1, které jsou kompatibilní s touto oboustrannou velikostí lepidla: držáky na palubní desku, perfektní tvar pro tento přístroj, autopříslušenství, lze použít i pro jiné přístroje, autozáznamník atd.
ZnačkaALAFLY #ad
VýrobceALAFLY #ad
Výška0.08
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu3M-adhesive 12pcs
Modelka3M-adhesive 12pcs

9. Needit

#ad

Needit PARK LITE 1411 plně automatický parkovací disk, včetně knoflíkové buňky CR 2450, modrá

#ad
Needit #ad - Rozvoj měst s odkazem na předpis č. Hodinky se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. 219 a schválení federálním úřadem pro motorovou dopravu ECE schválení č. AutomatickÉ pŘÍsluŠenstvÍ - parkovací automat přichází s veškerým potřebným náčiním pro rychlou instalaci - 1 x parkovací disk elektronicky + návod k použití + 1x baterie CR2450 + 3M lepicí podložky u.

Elektrická auta. Funkce noČnÍho parkovÁnÍ - pokud parkovací zóna začíná až následující ráno, může být parkovací automat pro auto prezentován ručně. Isticí utěrka. 10 r - 047203. SnÍmaČ pohybu - parkovací automat se nastavuje při každém klidovém stavu > 20 sekund - čas příjezdu zaokrouhlený na další půl hodiny zůstává viditelný, dokud se vůz znovu nepohne.

EdnÍ schvÁlenÍ federálního ministerstva dopravy, stavebnictví a podobně. ElektronickÁ parkovacÍ hodinka s schvÁlenÍm je napájena z baterie, je připevněna ke straně spolujezdce ve spodní části čelního skla a je vhodná pro všechna vozidla včetně hybridních a.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška3.94
Délka3.03
Hmotnost0.14
Šířka0.71
Číslo dílu1411
Modelka1411
Zárukažádné

10. Needit

#ad

Needit Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením Spolkového úřadu pro motorová vozidla I baterie a montážní příslušenství

#ad
Needit #ad - Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. 10 r - 047203. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška2.05
Délka3.54
Hmotnost0.15
Šířka1.42
Číslo dílu3011
Modelka3011
Zárukažádné.