Top 10 Lzonunl Leselampe Kinder Ohne Kabel, Klemmleuchte – Svítidla se svorkou

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lzonunl

#ad

Lzonunl Lampa na čtení pro děti bez kabelu, stmívatelná lampa s klipem, 360° flexibilní husí krk bílá, světlo se svorkou USB nabíjecí, osvětlení police, 28 LED 3 režimů

#ad
Lzonunl #ad - Světlo na čtení pro oči – 28 led svíracích světel nabízí příjemné světlo, ideální pro učení, které chrání vaše oči před zářivými zraněními a zářením. Vysoká kapacita a usb dobíjecí upínací lampa do postele - zabudovaná lithiová baterie 1800 mah, žádné zpoždění při práci a studiu.

Tato světla clip-on mohou pracovat 3 – 5 hodin při 100% jasu. Usb dobíjecí lampička na čtení, pohodlnější. 3 barvy světla a 3 stupně jasu – stolní lampa má 3 barvy světla chladné světlo, aby vyhovovala našim různým požadavkům. Co je v balení: 1 * baterie s klipem, neotáčejte jej od hlavy lampy, 1 * USB nabíjecí kabel a přátelský servis. Funkce paměti: stiskněte síťový spínač asi na 3 sekundy, aby se světlo na knihu vypnulo. Zatímco vysoké nastavení je vhodné pro čtení nebo učení. Lampa na postel se svorkou stmívatelná, osvětlení klávesnice, čtení v noci.

Zástrčka / síť není součástí dodávky. 10 – 12 hodin 60% jas; jas 25–28 hodin, delší výdrž baterie, Plug and Play, 30%. Například nízké nastavení je ideální jako noční světlo, 60 %, teplé světlo a přírodní světlo vždy se 3 nastavitelnými stupni jasu 30 %, 100 %, aniž by rušilo vaše spolubydlící. Robustní svorka a flexibilní krk – stabilní svorku lze perfektně připevnit na postel, regály, čelové desky, kancelářské stoly, stoly na počítač, kutilství, ideální pro děti, stojan na noty, kreslicí prkna atd.
ZnačkaLzonunl #ad
VýrobceLzonunl #ad
Výška3.82
Délka6.02
Hmotnost0.57
Šířka3.23

2. One Fire

#ad

One Fire Klemmlampe Bett,450lm Leselampe Buch Klemme,36 LED Klemmleuchte Leselampe ,25 Modi Akku Lampe,Buchlampe Leselampe Kinder,Bettlampe ,360° Schwanenhals Lampe

#ad
One Fire #ad - Der schwanenhals lampe lässt sich gut einstellen und hält die Position. Klemmlampe mit memory-funktionled klemmleuchte mit berührungssensor, damit die klemmlampe merkt sich die zuletzt verwendete Einstellung im Hinblick auf Lichtfarbe & -intensität. Das memory-funktion macht Klemmlampe zu einer benutzerfreundlichen Leselampe Kinder, Bettlampe Klemmleuchte.

Led klemmleuchte mit 1800mah eingebaute batteriedie led klemmlampe akku lampe verfügt über eine 1800mah batterie. 450lm klemmlampe bett mit 25 modidie 450 lumen leselampe bett hell genug und die montage ist fest und einfach. Dimmbar led klemmleuchte bett hat 25 modi5 Helligkeit*5 Farbmodi. Durch die biegsamkeit kann man aus allen Richtungen leuchten bzw das Heiligenscheinchen abblenden. Der dimmbar klemmlampe ist eine perfekt Leselampe Bett, effektiv zu reduzieren blaues Licht Schäden, Leselampe Buch Klemme.

360°verstellbarern schwanenhals lampe360°verstellbaren schwanenhals lampe zum klemmen bietet ihnen eine platzsparende Leselampe Bett, hell machen und es gibt genug Licht zum Arbeiten, Studieren oder Lesen. Klemmlampe mit hochwertige Klammer ist einfach zu bedienen, schalten Sie den Lichtmodus durch Touch Control. Eine energieeffiziente Leselampe Bett, Akku Lampe! Praktisch bettlampe Klemmleuchte, den Sie brauchen, Bettlampe. Das licht kann den Bereich, Leselampe Bett, Klemmlampe Bett.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceZhongshan jiabei electrical technology Co.,Ltd. #ad
Výška4.72
Délka1.97
Hmotnost0.64
Šířka3.15
Číslo díluYBTD1201
ModelkaYBTD1201
ZárukaUnsere klemmlampe, leselampe, klemmleuchte wird mit einer 12-monatigen garantie geliefert.

3. Lenudar

#ad

6 barev, Lenudar Lampa na čtení postel, dětská USB dobíjecí upínací lampa, stmívatelná, 5 stupňů jasu, lampa do postele, postel s dotykem, 360° flexibilní lampička na čtení, 36 LED lampiček se svorkou

#ad
Lenudar #ad - Rozsvítí se, když je nabíjení podporováno. Dlouhým stisknutím tlačítka "" přepnete 1300 K jantaru. Vybaven usb kabelem a lze jej plně nabít za pouhé 3 hodiny. Husí krk led lampy na čtení, takže můžete flexibilně nastavit výšku a směr světla. Navrženo světelným prstencem ve tvaru o s 36 nezávislými led žárovkami, který se vyznačuje úsporou energie, aby byly vaše oči chráněny.

Naše led lampička na čtení kniha svorka je % energeticky účinnější než běžné žárovky, šetří peníze, žádné blikání, jsou ekologičtější a mají delší životnost. Led upínací svítidlo má integrovanou 1800mah baterii s vysokou kapacitou, 32 hodin při nízkém jasu. Lampa na čtení postel používá pokročilý smd2825 led čip, a efektivně snižují emise modrého světla o 99, 5 %, bez oslnění, vysokým jasem, díky kterým je vzor měkký a rovnoměrný, rychlým odvodem tepla a dlouhou životností.

Tak může chránit vaše oči. Krátce stiskněte tlačítko "" pro přepínání jasu mezi 20 %, 5000 k, 4000 k, 60%, 100 %. Vysoce kvalitní klip má dostatečnou přilnavost, že hlava svítidla nespadne, který je na vnější vrstvě potažen silikonem šetrným k pokožce, aby ji držel na každé hraně nábytku, aniž by se poškrábal a zajišťuje, lze ohýbat o °, nekývá se ani nezlomí. Všechny naše výrobky prošly přísnými testy kvality, žádné oslnění, žádné UV záření. Stiskněte krátce "" pro přepnutí teploty barev mezi 3000 K, 80 %, 40%, 6000 K a 6500 K.
ZnačkaLenudar #ad
VýrobceLenudar #ad
Výška6.69
Délka3.94
Hmotnost0.57
Šířka3.15
Číslo díluPH5052
ModelkaPH5052

4. libtit

#ad

USB dobíjecí baterie, libtit Lampa se svorkou na postel – dotyková stmívatelná lampička na čtení, lampa na postel, svorka, noční stolek, LED lampa se svorkou, ochrana očí, 3 režimy, lampička na čtení

#ad
libtit #ad - Flexibilní husí krk o 360° a vysoce výkonný klip husí krk upínací lampy pro děti lze ohýbat o 360°, abyste vždy našli ideální polohu. Zvětšený podstavec talíře je vybaven silikonovými podložkami, aby stála stabilně na psacím stole. 3 režimy nastavení a dotykový senzor lampička na čtení se svorkou má 3 světlé barvy: studené světlo, můžete si vybrat stav osvětlení podle svých představ, plynulé stmívání, tlačítko citlivé na dotyk, noční stolek, teplé světlo a přirozené světlo.

Vysoká kapacita a dobíjení upínací lampa na baterie usb lze dobít. Maximální šířka klipu, takže výšku a směr světla lze flexibilně nastavit, kterou lze otevřít, činí: 6 cm. Lampa na čtení pro oči svítící lampa s 20 led diodami, aby pomohla lidem snížit únavu očí způsobenou dlouhou dobou čtení a pracovní doby, světlo je měkké a bez blikání a nedochází k oslnění.

Lampa na čtení, abyste vytvořili pohodlnou a dokonalou atmosféru osvětlení. Polstrovaný vysoce výkonný klip lze připevnit na každou hranu nábytku, aniž by se poškrábal. Byla speciálně vyvinuta, může účinně snížit poškození způsobené modrým světlem. Zabudovaná baterie 1800 mah nabízí nepřetržité osvětlení až 30 hodin nízký jas. Vroubkovaný design na obou stranách podstavce lze použít jako držák na mobil pro sledování vzdělávacích videí nebo filmů.
Značkalibtit #ad
VýrobceShenzhen Olymtek Technology Co.,LTD #ad
Výška10.63
Délka3.15
Šířka4.13

5. QJUZO

#ad

Postel pro děti, upínací lampa na USB, s dotykovým senzorem, lampička na čtení, nabíjecí lampa na knihu pro studium,, QJUZO LED lampa se svorkou, 360° flexibilní lampa s husím krkem, upínací lampa

#ad
QJUZO #ad - Flexibilní husí krk nastavitelný o 360 ° – volně stočenou trubici lze otáčet o 360° a nabízí vám nejlepší úhel odečítání. Usb nabíjení – vestavěná baterie 1800 mah ! umožňuje vám toto mini LED světlo pracovat maximálně 35 hodin s nízkým jasem, když je plně nabité.

Snižte únavu očí a chraňte oči. Tuto lampičku na čtení můžete upevnit na mnoho poloh jako kniha, police, stojan na noty, klavír a počítač. Clip-on design s protiskluzovou svorkou nebo držákem – maximální šířka, psací stůl, čelo, šatní skříň, kterou lze klip otevřít, knihovna, činí 5 cm.

Můžete ji také postavit na stůl jako normální stolní lampu. 3 režimy nastavení s dotykovým senzorem – dotykové tlačítko pro ovládání jasu dlouhým stisknutím a barevnou teplotou jediným stisknutím. 16 led se světelným zdrojem péče o oči – led upínací lampa má 16 led, kreslení, učení, perfektní pro čtení, práci, spaní a tak dále.
ZnačkaQJUZO #ad
VýrobceQJUZO #ad
Výška15.75
Délka2.76
Hmotnost0.64
Šířka2.76
Číslo dílu957-439-285
Modelka957-439-285

6. zemty

#ad

LED upínací, USB dobíjecí baterie, lampička na čtení, svorka, lampa do postele s dotykovým ovládáním, stmívání, zemty Lampa se svorkou, 360° flexibilní lampa na čtení s husím krkem, 20 LED 3 režimy

#ad
zemty #ad - Polstrovaný vysoce výkonný klip lze připevnit na každou hranu nábytku, činí: 6 cm. Lampa na čtení pro oči zemty lampa s 20 led, světlo je měkké a bez blikání a nedochází k oslnění. 3 režimy nastavení s dotykovým senzorem lampička na čtení se svorkou má 3 světlé barvy: studené světlo, plynulé stmívání, teplé světlo a přirozené světlo.

Vysoká kapacita a dobíjecí čtecí lampička na baterie usb lze dobít. Rychlé nabíjení rozhraní tybe c vybavené 0, 8 m dlouhým usb datovým kabelem, můžete číst kdykoli a kdekoli, pouze 4 hodiny, nemusíte rozlišovat směr, čímž odpadají problémy při připojování kabelů. Lampa na čtení v bílé barvě, jednoduché a krásné. Maximální šířka klipu, abyste vždy našli ideální polohu. Zářez základní stanice může podporovat mobilní telefon, takže můžete sledovat výuková videa nebo filmy.

Silikonový polštář na zvětšené podložce skla umožňuje stabilní postavení na desce stolu. Flexibilní krk a vysoce výkonný klip husí krk led svítidla lze ohýbat o 360°, kterou lze otevřít, takže výšku a směr světla lze flexibilně nastavit, aniž by se poškrábal. Byla speciálně vyvinuta, dutý design, rovnoměrné světlo, aby pomohla lidem snížit únavu očí způsobenou dlouhou dobou čtení a pracovní doby. Teplotu barvy lze nastavit mezi 3000 – 6500 K.
Značkazemty #ad
Výrobcezemty #ad
Výška15.74
Délka4.88
Hmotnost0.66
Šířka7.87
Číslo díluXPMQ-LD06P-EU
ModelkaXPMQ-LD06P-EU

7. Bteng

#ad

Upínací lampa, stmívatelná, 36 LED lampiček se svorkou s dotykem, Bteng Lampa na čtení postel, lampa na noční stolek, 6 barev a 5 jasů, dětská USB nabíjecí, svorkovatelná pro studium, ochrana očí

#ad
Bteng #ad - Vybaveno usb rychlonabíjecím kabelem, lze jej nabíjet pouze za 3 hodiny. Možnosti barevné teploty simuluje přirozené změny světla a nabízí 6 často používaných teplot barev, čtení a kancelář. Po 100 000 libovolných pokusech o 360° ohyb může lampa stále vykazovat dostatečnou stabilitu, aby bylo zajištěno, že hlava svítidla nespadne, nekývá se ani nezlomí.

Stiskněte krátce "" pro přepnutí teploty barvy mezi 3000 k, zábava, 4000 k, 5000 k, aby splňovaly požadavky různých scénářů, 6000 K, jako je odpočinek, 6500 K. Nastavení jasu naše led lampa s 5 stupni jasu má dva stupně jasu vyšší než ostatní čtecí lampička se 3 stupni jasu, 80 %, aby splnila požadavky více uživatelů po práci s vysokým jasem. Podporuje osvětlení během nabíjení. Dokáže efektivně snížit 99 % emisí modrého světla a blokovat škodlivé světlo ze zdroje.

Dlouhým stisknutím tlačítka "" přepnete jantarovou teplotu barvy na 1300 K. Stiskněte krátce "" pro přepínání jasu mezi 20 %, 60 %, 40 %, 100 %. Ultra stabilní husí krk husí krk lampy na čtení je vyrobeno z exkluzivní vysoce pevné slitiny a vnější vrstva je ovinutá silikonem šetrným k pokožce. Dlouze stiskněte tlačítko "" pro přímé vypnutí světla. Profesionální led ochrana očí lampa na čtení používá pokročilý led čip smd2825, který se vyznačuje úsporou energie, vysokým jasem, rychlým odvodem tepla a dlouhou životností.
ZnačkaBteng #ad
VýrobceBteng #ad
Výška12.8
Délka4.72
Hmotnost0.62
Šířka3.78
Číslo díluPH5052
ModelkaPH5052

8. iZELL

#ad

IZELL 23 LED lampiček na čtení postel stmívatelná – 3 režimy a 10 stupňů jasu lampa s 40 cm flexibilním husím krkem, světlo na čtení s 10W USB nabíječkou

#ad
iZELL #ad - Robustní svorka může otevřít až 6 cm a snadno se připevňuje. Funkce ukládání světla naše lampička na čtení knihy má navíc mimořádně praktickou paměťovou funkci. Tak se můžete okamžitě vrátit do své oblíbené světelné atmosféry, aniž byste museli znovu provádět nastavení.

Vhodné také pro čtení, malování, šití, nehtové umění, tetování, make-up nebo ruční práce. Usb napájení pro větší mobilitu s 120 cm dlouhým usb kabelem a adaptérem 5 v/2 a lze toto čtecí světlo snadno přepravovat a provozovat i na přenosných bateriích, takže se optimálně hodí na cesty nebo kempování. 3 barevné teploty a 10 stupňů jasu s 23 led perlami lze lampu do postele nastavit perfektní intenzitu světla a teplotu barev pro různé scénáře.

Flexibilní husí krk a stabilní brčko 40 cm dlouhá, 360° flexibilní husí krk umožňuje bezproblémové přizpůsobení výšky, vzdálenosti a směru světla. Ten si pamatuje naposledy použité nastavení teploty barvy a jasu. Energeticky úsporná lampa pro péči o oči s o 80 % nižší spotřebou energie než žárovky je tato stolní lampa ideální pro koncentrovanou a produktivní práci doma.
ZnačkaiZELL #ad
VýrobceiZELL #ad
Výška15.75
Délka3.94
Hmotnost0.73
Šířka1.57
Číslo díluTBL235-BK
ModelkaTBL235-BK

9. Glocusent

#ad

Doba provozu 160 hodin, 1800 K šetrná k očím, perfektní pro čtenáře, světlo na čtení, Glocusent Prémiová lampička na čtení Posh s časovačem, 3 barvy a 5 stupňů jasu, 16 LED nabíjecích žárovek na knihu

#ad
Glocusent #ad - Kromě toho disponuje přídavnou funkcí časovače 30 minut. Jsme přesvědčeni, že si tuto knižní lampu glocusent posh premium zamilujete. Pokud jste hodně na cestách a musíte si něco přečíst, je vzdušná přenosnost a kompaktní velikost perfektní lampička na čtení na cestách.

6000 k podporuje vaši koncentraci při práci nebo při učení. Přizpůsobte si své světlo individuálně vašim potřebám. 3. Světlo se automaticky vypne, když usnete při zapnutém světle. Tak je světlo rovnoměrně a jasně rozloženo, mezi kterými můžete přepínat. Rozšířené a světlé 16 led naše lampička na čtení do postele je dvouřadý led design, a je zde 5 stupňů jasu, aniž by docházelo k tvrdým hranám. 2. Soukromé čtení a 30minutový časovač nemusíte si dělat starosti s rušením svého hluboce spícího partnera, protože naše led lampička na čtení vyzařuje zaostřenou oblast světla.

Tato malá lampička na čtení vyzařuje široký světelný paprsek pro uložení větších stran, u kterého je 16 vysoce kvalitních LED perel vědecky instalováno a strukturováno pro dosažení maximálního jasu. Balení produktu obsahuje: 1*glocusent posh premium čtecí lampa kniha 1*uživatelská příručka 1*záložka 1*nabíjecí kabel typu C. Bezstarostná a bezproblémová 36měsíční záruka se snadno dostupným, přátelským zákaznickým servisem. UpozornĚnÍ: Neobsahuje adaptér.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška10.83
Délka1.57
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluA20
ModelkaGLCSNTA2001
ZárukaBezstarostná 36měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

10. Collen

#ad

3 stupně teploty barev, lampička na čtení, 10 svítivostí stmívatelná, 38 LED svorkových svítidel, ochrana očí stolní lampa pro děti, 360° flexibilní husí krk klipová stolní lampa energetická třída

#ad
Collen #ad - Při opětovném zapnutí zůstane zachován naposledy nastavený jas a naposledy nastavený režim. Usb napájení adaptér není součástí dodávky: usb kabel lze jednoduše připojit k dostupnému USB portu notebook/stolní / powerbanka / USB adaptér, aby se lampa mohla napájet proudem.

Lampa na psací stůl si automaticky zapamatuje nastavení jasu vašeho posledního použití. Ochrana očí: neblikající, žádné oslnění, žádné frekvenční světlo, žádné ultrafialové záření, lampa s klipem chrání vaše oči před zraněním.33 světelné metody a 10 stmívacích světel: upínací lampa nabízí chladné světlo, teplé světlo, přírodní světlo a 10 stupňů jasu 10 % – 100%, ideální pro učení, kutilství nebo čtení.

Automatické vypnutí 1 minuta a funkce ukládání: pokud stisknete tlačítko zapnutí/vypnutí po dobu 2 sekund, modré světlo bliká a svěrací lampa automaticky zhasne po 1 minutě. Flexibilní 360° goosenec: s flexibilním husím krkem můžete snadno nastavit světlo klipu a nasměrovat světlo tam, kam chcete.
ZnačkaCollen #ad
VýrobceCollen #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.99
Šířka1
Číslo dílulocalization_B08H7W2YKJ
ModelkaDesk Lamp