Top 10 Knöpfe Hornoptik 20mm – Knoflíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hartmann-Knöpfe

#ad

Hartmann-Knöpfe Dřevěné knoflíky 2 otvory dřevěné knoflíky s motivem live Love Laugh z pravého olivového dřeva a částečně viditelné žilkování 10 kusů 22 mm, hnědé

#ad
Hartmann-Knöpfe #ad - Made in Europe. Live, love, laugh na 2 otvorech dřevěné knoflíky s viditelným žilkováním a lehce vypouklým tvarem. Kvalitní dřevěné knoflíky z pravého olivového dřeva, lehce lesklý povrch. Rozsah dodávky: 10 kusů. Velikosti cca : 15 mm, 22 mm, 20 mm, 27 mm nebo 30 mm.
ZnačkaHartmann-Knöpfe #ad
VýrobceHartmann-Knöpfe #ad
Číslo dílu5637

2. NaturSchatulle

#ad

NaturSchatulle Dřevěné knoflíky rytina motiv stromu života 12-30 mm I 25 kusů ořech 2 otvory knoflíky dřevo DIY kutilství šití výroba šperků přišívání kulatý 25 mm

#ad
NaturSchatulle #ad - Rozsah dodávky: 25 kusů dřevěných knoflíků s rytinou strom života | průměr: 25 mm | 2 otvory | druh dřeva: ořech | Objevte další skvělé knoflíky a dřevěné doplňky od Naturschatulle.

Přirozenost: přírodní dřevo s hladkým povrchem a přírodními fazetami, barvy a struktura dřeva vám přinese domů přírodní doplněk. Jedinečný vzhled upoutá pozornost pro každý oděv nebo dekorační prvek. Moderní vzhled z přírody: dřevěné knoflíky z pravého dřeva pro jedinečný vzhled a zvláštní poutač pozornosti. Mnohostranné použití: přírodní knoflíky pro šití, ženy nebo děti | dlouhá životnost, nezávadné, kutilství a dIY pro muže, pratelné a vhodné do pračky.

Vysoce kvalitní materiály vytvoří vaše jednoduché a exkluzivní jedinečné šperky knoflíky ze dřeva. Udržitelnost: trvale udržitelné ručně vybrané dřevěné knoflíky z kontrolovaného lesního hospodářství pro tvůj módní doplněk z přírody | Made in Germany.
ZnačkaNaturSchatulle #ad
VýrobceNaturSchatulle #ad
Výška0.16
Délka0.98
Šířka0.98
Číslo díluN10269.105

3. Chenkou Craft

#ad

4 Löcher, 20 mm, rund, 100 Stück, Chenkou Craft Knöpfe aus Naturholz, 20 mm

#ad
Chenkou Craft #ad - Marke: Chenkou Craft. 20 mm. Material: Holz. Größe: ca. Menge: 100 stück/Packung. Farbe: Hellbraun.
ZnačkaChenkou Craft #ad
VýrobceYiwu Shi Juqian Trading Co.,Ltd #ad
Číslo díluZST0984BRO

4. Handarbeit-Lieblingsladen

#ad

4 otvory k našití přišít DIY scrapbooking pro bundy bundy knoflíky tmavě hnědá k šití knoflíky čtyřdírkové, 25 mm, Handarbeit-Lieblingsladen 20 ušlechtilých dřevěných knoflíků kulatých hnědých

#ad
Handarbeit-Lieblingsladen #ad - Knoflíky se hodí pro ruční práce dřevěné knoflíky, k dekoraci dekorační knoflíky nebo také k nalepení. Navíc se také skvěle hodí jako ušlechtilý dárek pro různé příležitosti nebo je lze použít jako dekoraci.

Zastavte se. Rozsah dodávky: obdržíte 50 kusů našich kvalitně vyrobených kulatých knoflíků ze dřeva v přírodní barvě. Handarbeit-lieblingsladen leipzig: další zboží pro ruční práce najdete v našem obchodě. Rozměry: 20 mm, 2 otvory uprostřed á 2, 6 mm, barva: přírodní, s motivem hodinek v různých verzích náhodná směs vzorů. PouŽitÍ: knoflíky jsou velmi stabilní a díky tomu mají perfektně drží látky pohromadě.

Možnosti: tyto knoflíky můžete přišít na oblečení, jako jsou vesty, svetry, čepice nebo na dětské oblečení. Máme přístup k více než 3 500 položkám a s vysokou pravděpodobností přesně k těm kutilským doplňkům, které potřebujete k realizaci vašich kreativních nápadů pro kutily.
ZnačkaHandarbeit-Lieblingsladen #ad
VýrobceHandarbeit-Lieblingsladen #ad
Výška0.2
Délka0.98
Šířka0.98

5. Handarbeit-Lieblingsladen

#ad

Ruční práce – oblíbené sladen 12 kusů dřevěných knoflíků květina 20 mm kulaté 2 otvory světle hnědé knoflíky k našití

#ad
Handarbeit-Lieblingsladen #ad - Rozměry: 20 mm, kulaté - 2 otvory uprostřed umístěné a 2 mm - barva: světle hnědá - Materiál: Dřevo - Motiv: Květina - Zvláštnost: Vzor Blme. Perfektně drží těžké látky. Knoflíky jsou vytvořeny v krásném tvaru a přitahují na okraji knoflíku.

Knoflíky se hodí k tvoření dřevěné knoflíky, ke zdobení dekorační knoflíky dřevo nebo také k nalepení. V našem obchodě najdete široký výběr dalších ušlechtilých knoflíků – prohlédněte si jednoduše pryč. Tyto knoflíky můžete přišít na oblečení jako pletené bundy, svetry, čepice nebo dětské oblečení.

Zkrášlí každý kus oblečení, kroj, jako např. Uniforma, kabát nebo bunda. Navíc se skvěle hodí jako ušlechtilý dárek pro různé příležitosti nebo je můžete použít jako dekoraci. Obdržíte 12 kusů našich kvalitních a ušlechtilých dřevěných knoflíků. Knoflíky woodjsou velmi robustní a díky tomu mají obzvláště dlouhou životnost.
ZnačkaHandarbeit-Lieblingsladen #ad
VýrobceHandarbeit-Lieblingsladen #ad
Výška0.2
Délka0.79
Šířka0.79

6. Hartmann-Knöpfe

#ad

Nádherný vzor Made in Germany 20 mm nebo 25 mm 6 kusů 25 mm, Stříbrné knoflíky z kovu černěné

#ad
Hartmann-Knöpfe #ad - Rozsah dodávky: 6 kusů. Vysoká kvalita kovu, celokovová, lehce vypouklý tvar. Made in Germany. Krásně zdobené, stříbrné kovové knoflíky s očky. Velikost 20 mm nebo 25 mm stříbrná, prohlubně černěné.
ZnačkaHartmann-Knöpfe #ad
Číslo dílu2531
Modelka2531

7. Knopfparadies

#ad

Vintage vzhled/kovové knoflíky/Ø cca 20 mm, černěný, atd. / barva starého stříbra, Knoflíkové ráje – 8dílná sada lehce zakřivených jednoduchých kovových oček s knoflíky pro uniformy

#ad
Knopfparadies #ad - Uvedená cena se vztahuje na 8 knoflíků! Slo výrobku: f030as-20 - 8x. Materiál: Kov. Barva: starobící, černěné, vintage vzhled. Pro uniformy, kostýmy, blejzer, bundy atd. ! .
ZnačkaKnopfparadies #ad
VýrobceKnopfparadies #ad
Číslo díluf030as-20 - 8x

8. Hartmann-Knöpfe

#ad

S viditelnou kresbou, 2 otvory, lehce klenuté, pěkné dřevěné knoflíky, 6 kusů, z evropské výroby, dřevěné knoflíky přírodní knoflíky 25 mm

#ad
Hartmann-Knöpfe #ad - Velikosti 34 mm, 30 mm, 25 mm, 27 mm, 21 mm, 16 mm nebo 11 mm.2 otvory dřevěné knoflíky s viditelným žilkováním a lehce vypouklým tvarem. Made in Europe. Rozsah dodávky: 6 kusů. Kvalitní dřevěné knoflíky, lehce lesklý povrch.
ZnačkaHartmann-Knöpfe #ad
VýrobceHartmann-Knöpfe #ad
Číslo dílu5637
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

9. Handarbeit-Lieblingsladen

#ad

Handarbeit-Lieblingsladen 20 kovových knoflíků 20 mm kulaté starožitné stříbro knoflíky knoflík knoflík knoflík s okem keltický vzor

#ad
Handarbeit-Lieblingsladen #ad - Rozměry: 20 mm, kulatý - otvor 2, 4 mm, barva: antická stříbrná - motiv: keltský vzor. Obdržíte 20 kusů našich kvalitních a ušlechtilých kovových knoflíků ve starožitném stříbře.

Knoflíky jsou vybaveny krásným a vysoce kvalitním vzorem keltinových květin a zjemňují každou uniformu, kroj, kabát nebo bundu. V našich nabídkách najdete široký výběr dalších ušlechtilých knoflíků – stačí se podívat. Knoflíky jsou mimořádně robustní a díky tomu mají obzvlášť dlouhou životnost. Navíc se skvěle hodí jako ušlechtilý dárek pro různé příležitosti nebo je lze ideálně použít jako dekoraci. Mnoho našich zákazníků používá kovové knoflíky také pro vaše DIY práce nebo jako ušlechtilý dekorační prvek. Perfektně drží těžké látky.
ZnačkaHandarbeit-Lieblingsladen #ad
VýrobceHandarbeit-Lieblingsladen #ad

10. DEZHI

#ad

20, 2 otvory knoflíky z přírodního dřeva k šití a zhotovení dekorací, DEZHI 150 ručně vyráběných dřevěných knoflíků, 25 mm, 3 různé velikosti 15

#ad
DEZHI #ad - Servis: jsme 24 hodin denně online. Vystřižené: knoflíky jsou celkem hladké a flexibilní, kulaté knoflíky, s vyřezávanými slovy, vyjadřují svou lásku.

Různých hraček a lze je použít také jako dekoraci na peněženkách, svetrech a kloboucích. Množství: 150 ručně vyráběných 2děrovaných knoflíků, s úložným boxem, 3 různé velikosti: 15 mm 20 mm 25 mm, . El: ručně vyráběné milé knoflíky lze použít pro diy oči, nos, ústa atd. Pokud máte dotazy k nákupu našich výrobků, můžete se obrátit a my vám okamžitě pomůžeme vyřešit. Vysoká kvalita: ručně vyrobené knoflíky z kvalitního dřeva, dobrý pocit v ruce, hladký a příjemný povrch, dlouhá životnost.
ZnačkaDEZHI #ad
VýrobceDEZHI #ad
Číslo díluDCQX1-029