Top 10 Golf 7 Gtd ölfilter – Olejové filtry do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MANN-FILTER

#ad

Originální vzduchový filtr MANN-FILTER C 32 130 – pro osobní automobily a olejové filtry HU 7008 Z – sada olejových filtrů s těsněním / sada těsnění – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Produkt 2: mann-filter olejový filtr hu 7008 z s těsněním / bezkovový olej filtrační prvek / sada těsnění / rozměry: v = 100; a = 63; b = 28; c = 28 / sada těsnění / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Produkt 2: najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také přes čísla klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Výrobek 1: mann-filter vzduchový filtr c 32 130 / rozměry: v = 59; a = 322; B = 128 / prémiový filtr v kvalitě OEM. Výrobek 1: vysoce kvalitní vzduchový filtr mann-filter pro čistý nasávaný vzduch – optimální ochrana pro motor, měřič hmotnosti vzduchu a jiné citlivé součástky / splňují požadavky moderní technologie motoru. Výrobek 2: optimální ochrana a utěsnění po celém intervalu údržby – mimo jiné díky filtrovému médiu / bez kovu a plně popelavé.

Výrobek 1: nejvyšší kapacita absorpce nečistot a stupeň odlučování nečistot, nízký odpor protékání a vysoká stabilita záhybů zajišťují bezpečnost funkčnosti během celého servisního intervalu. Produkt 2: prvky olejového filtru mann-filter poskytují nejen nejvyšší filtrační výkon, ale navíc chrání motor díky vynikajícímu čištění oleje. Produkt 1: najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také přes čísla klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.
ZnačkaMANN-FILTER #ad

2. Bosch Automotive

#ad

Olejový filtr do auta Bosch P9192

#ad
Bosch Automotive #ad - Precizní tvar a vhodná těsnění. Vysoká kapacita zachycování částic a účinnost filtrace podle dílů originálního vybavení. Všechny práce by měly provádět pouze kvalifikovaní odborníci.

Dodržujte všechna omezení. Spolehlivé mazání motoru při téměř všech teplotách a podmínkách tlaku oleje. Vhodný náhradní díl kvality: všechny funkční a kvalitativní testy jsou prováděny podle stejných standardů jako u dílů originálního vybavení. Dlouhá životnost dle požadavků výrobce automobilů. Robustní materiály odolné proti korozi. Funguje v náročných podmínkách: odolné vůči horku, tlaku a agresivním kapalinám. Pro potvrzení kompatibility s vaším vozidlem použijte prosím identifikaci vozidla.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška2.3
Délka1.24
Hmotnost0.22
Šířka1.24
Číslo dílu1457429192
Modelka1457429192
Záruka2 roky konstruktér

3. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr HU 7020 z – sada olejových filtrů s těsněním / sadou těsnění – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Mann-filter olejový filtr hu 7020 z / sada těsnění / rozměry mm: h = 103; a = 65 ; d = 65 ; b = 21; c 27 / sada olejových filtrů s těsněním / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Mann-filter prvky olejového filtru nabízejí nejvyšší filtrační výkon a chrání tak motor vynikajícím čištěním oleje. Optimální ochrana a utěsnění po celý interval údržby – mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití / bez kovu a plně popelavé.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška4.06
Délka2.56
Hmotnost0
Šířka2.56
Číslo díluHU 7020 Z
ModelkaHU 7020 Z
ZárukaNo guarantee

4. MANN-FILTER

#ad

Originální MANN-FILTER olejový filtr HU 726/2 X – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Najděte si vhodný filtr: náhradní díl naleznete výběrem značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo zadáním kódů HSN/TSN z dokladů od vozidla. Díky filtračnímu médiu optimalizovanému speciálně pro daný účel, navíc bez obsahu kovu a s možností úplného zpopelnění.

Optimální ochrana a těsnost během celého intervalu údržby – mj. Olejový filtr mann-filter hu 726/2 x, olej bez obsahu kovů, filtrační prvek, rozměry: v = 153; a = 64; š = 25; c = 25/prémiový filtr v originální kvalitě.

Olejové filtry od značky mann-filter nabízejí nejen maximální filtrační výkon, ale zároveň také chrání motor tím, že olej perfektně čistí. Výrobky značky mann-filter splňují veškeré požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při procesech vývoje, výroby, použití a likvidace.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška6.1
Délka2.56
Hmotnost0.26
Šířka2.56
Číslo díluHU 726/2 X
ModelkaHU 726/2 X
Záruka2 roky

5. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr W 719/45 – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také přes čísla klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Mann-filter olejový filtr w 719/45 / rozměry mm: v = 143; a = 76; b = 62; c 71 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Ventily přizpůsobené příslušnému motoru jako zpětný zámek ventily nebo obtokové ventily zajišťují spolehlivé zásobování olejem. Mann-filter výrobky splňují všechny požadavky nařízení eu reach pro zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při procesech vývoje, výroby, použití a likvidace. Mann-filter výměnné filtry oleje nabízejí nejvyšší filtrační výkon mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití a chrání motor optimálním čištěním oleje.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška5.63
Délka5.63
Hmotnost0.99
Šířka2.99
Číslo díluW 719/45
ModelkaW 719/45
ZárukaNo guarantee

6. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr W 719/30 – pro osobní a užitková vozidla

#ad
MANN-FILTER #ad - Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci.

Optimální ochrana a utěsnění po celý interval údržby – mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití. Mann-filter olejový filtr w 719/30 / rozměry mm: v = 123; a = 76 ; b = 62; c 71 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Mann-filter filtry pro výměnu převodového oleje nabízejí nejvyšší filtrační výkon a chrání převodovku díky vynikajícímu čištění oleje.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška4.84
Délka4.84
Hmotnost0.79
Šířka2.99
Číslo díluW 719/30
ModelkaW 719/30
ZárukaBez záruky

7. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr W 712/95 – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Mann-filter olejový filtr w 712/95 / rozměry mm: v = 79; a = 76 ; b = 63; c 72 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci.

Mann-filter filtry pro výměnu oleje nabízejí nejvyšší filtrační výkon mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití a chrání motor optimálním čištěním oleje. Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Ventily přizpůsobené příslušnému motoru, jako jsou zpětné blokovací ventily nebo obtokové ventily, zajišťují spolehlivý přívod oleje.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška3.11
Délka3.11
Hmotnost0.62
Šířka2.99
Číslo díluW 712/95
ModelkaW 712/95
ZárukaBez záruky

8. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr W 712/52 – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Ventily přizpůsobené příslušnému motoru, jako jsou zpětné blokovací ventily nebo obtokové ventily, zajišťují spolehlivý přívod oleje. Mann-filter olejový filtr w 712/52 / rozměry mm: v = 92; a = 76 ; b = 62; c 71 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení.

Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Mann-filter filtry pro výměnu oleje nabízejí nejvyšší filtrační výkon mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití a chrání motor optimálním čištěním oleje.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška3.62
Délka3.62
Hmotnost0.73
Šířka2.99
Číslo díluW 712/52
ModelkaW712/52
ZárukaBez záruky

9. MANN-FILTER

#ad

Originální vzduchový filtr MANN-FILTER C 35 154/1 – pro osobní automobily a olejové filtry HU 7008 Z – sada olejových filtrů s těsněním / sada těsnění – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Produkt 1: najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také přes čísla klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Produkt 2: prvky olejového filtru mann-filter poskytují nejen nejvyšší filtrační výkon, ale navíc chrání motor díky vynikajícímu čištění oleje.

Výrobek 2: optimální ochrana a utěsnění po celém intervalu údržby – mimo jiné díky filtrovému médiu / bez kovu a plně popelavé. Výrobek 1: vysoce kvalitní vzduchový filtr mann-filter pro čistý nasávaný vzduch – optimální ochrana pro motor, měřič hmotnosti vzduchu a jiné citlivé součástky / splňují požadavky moderní technologie motoru. Produkt 2: mann-filter olejový filtr hu 7008 z s těsněním / sada těsnění / sada těsnění / rozměry: v = 100; a = 63; b = 28; c = 28 / bezkovový olej filtrační prvek / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení.

Výrobek 1: mann-filter vzduchový filtr c 35 154/1 pro chladné klima / rozměry: v = 78; A = 345; B = 136 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Produkt 2: najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také přes čísla klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Výrobek 1: nejvyšší kapacita absorpce nečistot a stupeň odlučování nečistot, nízký odpor protékání a vysoká stabilita záhybů zajišťují bezpečnost funkčnosti během celého servisního intervalu.
ZnačkaMANN-FILTER #ad

10. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Olejový filtr HU 719/6 X – sada olejových filtrů s těsněním / sadou těsnění – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Mann-filter prvky olejového filtru nabízejí nejvyšší filtrační výkon a chrání tak motor vynikajícím čištěním oleje. Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Optimální ochrana a utěsnění po celý interval údržby – mimo jiné díky filtračnímu médiu přizpůsobenému účelu použití / bez kovu a plně popelavé. Mann-filter olejový filtr hu 719/6 x / sada těsnění / rozměry mm: v = 125 ; a = 64 ; b = 31; c 31 / sada olejových filtrů s těsněním / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška5.12
Délka2.83
Hmotnost0
Šířka2.83
Číslo díluHU 719/6 X
ModelkaHU719/6X
Záruka2 roky