Top 10 Castle Art Buntstifte – Pastelky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Faber-Castell

#ad

36er Metalletui, Faber-Castell 110036, Künstlerfarbstift Polychromos

#ad
Faber-Castell #ad - Ochrana proti prasknutí díky speciálnímu klížení. Tlustá tuha z olejové křídy odolná proti rozmazání. Kulatá stopka, velikost Ø x d: 8 x 175 mm, tloušťka tuhy 3, 8 mm. Bezkonkurenční odolnost vůči světlu a zářivosti barev. Vysoce kvalitní pigmenty a měkký barevný nátěr.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška12.87
Délka0.98
Hmotnost1.42
Šířka7.87
Číslo díluF110036
ModelkaF110036
Záruka0 let

2. STABILO

#ad

Zvýrazňovač Stabilo Boss Executive, vícebarevné

#ad
STABILO #ad - Maluje i na hladkých površích. Pastelka, akvarelová pastelka a voskovka v jednom. Vysoká krycí síla a intenzita barev – i pro tmavé papíry a kartóny. Lze snadno ze skla smýt vodou. Akvarelové.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška6.85
Délka14.37
Hmotnost0.81
Šířka1.18
Číslo dílu880/18-3
ModelkaWoody
ZárukaKeine Garantie

3. Faber-Castell

#ad

24 ks kovových pouzder, Faber-Castell 117524, Akvarelové pastelky Albrecht Dürer

#ad
Faber-Castell #ad - Měkký barevný nátěr. Nejjemnější kvalita. S perfektně vodou roztíratelnou náplní. Vysoce kvalitní pigmenty. Nepřekonatelná odolnost vůči světlu a zářivosti barev.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška0.51
Délka7.48
Hmotnost0.8
Šířka8.46
Číslo díluF117524
ModelkaF117524
Záruka0 let

4. KOH-I-NOOR

#ad

KOH-I-NOOR Sada grafitových tužek Progresso, bezdřevé 6 kusů

#ad
KOH-I-NOOR #ad - Tužky jsou ideální pro jasné, detailní ilustrace nebo zvukové kresby. Koh-i-noor - hardtmuth - společnost založená v roce 1790 je tradičním výrobcem uměleckých a kancelářských potřeb a díky vynálezu tužky si získala svou celosvětovou reputaci. 5 různých stupňů tvrdosti 8b, 4b, 6b, 2b, hb plus grafitová tužka s možností roztírání vody. Vysoce kvalitní tuhy tužky/grafitové tužky bez dřevěného pláště KOH-I-NOOR. Obsah: 6 tužek. Mají štíhlé, šestihranné objímky a díky tomu dobře padnou do ruky.
ZnačkaKOH-I-NOOR #ad
VýrobceOfficeCentre #ad
Výška0.39
Délka6.3
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo dílu8915006001PZ
Modelka8915006001PZ

5. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell 116506, Jumbo Buntstifte, 6er Etui, in dreikant Form, 5.4 mm

#ad
Faber-Castell #ad - Extra dicker schaft für kleine Kinderhände in ergonomischer Dreikantform. Mit minendurchmesser von 5. 4 mm. Mit hochwertig leuchtenden Farben. Holz aus zertifizierter nachhaltiger Forstwirtschaft. Für rechts- und linkshänder geeignet, Größe Ø x L: 5, 4 x 175 mm.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška8.78
Délka0.63
Hmotnost0.18
Šířka2.36
Číslo dílu116506
Modelka116506
Zárukakeine

6. nsxsu

#ad

Skicování, barvení, nsxsu 12 barev duhových tužek, duhové pastelky Jumbo pro dospělé, vícebarevné tužky pro umělecké kreslení

#ad
nsxsu #ad - Naše tužky se liší od ostatních, 2 palce díky silnému jádru je tužka odolnější. Je také dobrou volbou pro profesionální malíře. 12 různých barev box obsahuje 12 duhových tužek v různých barevných kombinacích, jsou to nádherné barevné kombinace.

Násada pera je o 0, 39 palce silnější. Můžeme s nimi nakreslit vše, kreativní kreslení, barevné skicování, co chceme. Kouzelná barevná tužka tyto barevné tužky lze použít k vybarvení vaší knihy, označení na knize a pro mnoho dalších účelů. Tužky jsou barevně rozmanité a otáčejí krajkou, čmárání, aby získaly jinou barvu, projektování, což je skvělá barevná tužka!. Jádra tužky mají více než tři různé barvy a náhodné barvy zřejmě udrží vaši kresbu vždy s pocitem překvapení. Zákaznický servis musíme dbát na to, že se tužka musí používat s ořezávátkem s velkým otvorem a nezasáhnout.

Jumbo pastelky duhové pastelky jsou robustní a s dlouhou životností, z kvalitního černého dřeva, s průměrem 0, jádro tužky je mnohem silnější než běžné, které se snadno nerozbije. Pastelky pro dospělé 12 barevných duhových tužek se hodí pro dospělé, začátečníky nebo umělce. Hodí se zejména pro začátečníky každého věku a může stimulovat jejich kreativitu a představivost.
Značkansxsu #ad
Výrobcensxsu #ad
Číslo díluMTXHG-12
ModelkaMTXHG-12

7. Caran d'Ache

#ad

0902. 301, Caran d'Ache 6901.92 6902 barevné tužky Luminance Portrét Sortiment 20 barev, 26 x 19 x 2 cm & Blender pero Full Blender Bright dřevo zasazené do dřeva 2dílné, vícebarevné, jedna velikost

#ad
Caran d'Ache #ad - Výrobek 2: blender je tak perfektním univerzálním společníkem pro kreativní profesionály, ale také pro amatérské umělce.

Produkt 2: byly složeny ze směsi vosku a oleje a rozzáří tak barvy, aniž by se měnily. Výrobek 1: náplň je vodotěsná a krémová. Výrobek 1: tužky s uvedením čísla barvy a označení. Výrobek 1: vyrobeno z cedrového dřeva certifikovaného FSC. Produkt 2: blikací balení blender s tužkou Blender a plným Blender Bright značky Caran d'Ache. Produkt 2: oba nástroje byly koncipovány tak, aby se optimálně doplňovaly. Výrobek 1: kvalitní barevné tužky od Caran d'Ache.
ZnačkaCaran d'Ache #ad

8. Jahobet

#ad

Für Castle Art Supplies Buntstifte, aufrollbar, aufrollbar, Organizer, tragbar, 48 Stück, Jahobet Buntstifte

#ad
Jahobet #ad - Ausgezeichneter schutz: die nähte sind gerade und kompakt, einzelne elastische Schlaufen, um Ihre Stifte besser zu organisieren und ein Herausrutschen zu verhindern. 100% zufriedenheitsgarantie wenn es irgendwelche probleme mit dem kauf gibt, wir werden helfen, zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren, das Problem zu beheben oder die volle Rückerstattung zu machen.

Gut verarbeitet, Stylisten-Look, leicht, waschbar und nicht schrumpfbar. Die lasche am ende der Wicklung schützt die Spitze der Stifte. Einfach zu tragen: der weiche stoff ermöglicht es ihnen, passt leicht in Ihre Handtasche oder Koffer, es leicht zu rollen, kleines Volumen nach dem Falten spart viel Platz, wenn Sie ausgehen oder auf Reisen gehen.

Tolle qualität: aus strapazierfähigem und weichem Canvas-Stoff. Leichter zugang: beim aufrollen sind zwei nylonseile sichergestellt, dass Ihre Stifte sicher sind. Ausrollen und flach öffnen für einfachen Zugriff auf Ihre Bleistifte und Spitzer.
ZnačkaJahobet #ad
VýrobceJahobet #ad
Číslo díluPencil Bag-Leaf-48
ModelkaPencil Bag-Cat-36

9. KALOUR

#ad

Pro umělce, držák na tužky se zipem, ideální pro vrstvení a míchání, omalovánky s 50 barvami, KALOUR Prémiové pastelky pro dospělé, začátečníky.

#ad
KALOUR #ad - Ideální pro kreslení, skicování a vybarvování dospělých. Hedvábně hladké, sametově měkké tuhy odkládají mnoho živých barev. V této sadě najdete libovolnou barvu, abyste obohatili svou omalovánku. Měkká náplň: pastelky mají měkkou náplň. Pozvedněte své umění na jinou úroveň pomocí profesionálního nářadí.

50 živých barev: obsahuje 50 různých barev. Perfektní sada pro umělce, dospělé a začátečníky. Perfektní pro míchání a rozostření hran uměleckých děl s pastelkami. Prémiové pastelky: každé tělo tužky má jedinečné číslo a název barvy pro snadnou identifikaci barev. Pastelky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva, které lze velmi snadno špičat. Nerozbitné tuhy vytvářejí neuvěřitelné tóny, ideální pro míchání a vrstvení různých barev.

Colored pencils zipper case sada: 50 živých barevných tužek, 1 bílý popisovač, 1 DIY-barevná karta, 1 bezbarvá směšovací tužka, 1 ořezávátko, 1 překrásné pouzdro se zipem. Barevné tuhy jsou vysoce pigmentované a perfektně se hodí k vybarvování a kreslení. Další nástroje na kreslení: bezbarvá směšovací tužka může vzájemně míchat 2 nebo více barev. Bílý gelový inkoust vyniká na tmavém a barevném papíře a zvýrazňuje ilustrace a komiksy.
ZnačkaKALOUR #ad
VýrobceKALOUR #ad
Výška9.45
Délka1.97
Hmotnost0.9
Šířka6.3
Číslo díluKA-CPS050-CASE
ModelkaKA-CPS050-CASE

10. Faber-Castell

#ad

Faber-Castell pastelky Castle, 60dílná sada pastelek v krabičce z kartonu

#ad
Faber-Castell #ad - Tloušťka tuhy 3, 6 mm. Tvrdost OH. Nelámavé díky speciálnímu klížení. Dřevěná násadka, šestihranný tvar násadky, velikost Ø × d:7 × 175 mm.
ZnačkaFaber-Castell #ad
VýrobceFaber-Castell #ad
Výška8.27
Délka1.38
Hmotnost0.88
Šířka7.32
Číslo dílu111260
Modelka111260