Top 10 Taschenlampen, Stirnlampen & Laternen – Standardní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sofirn

#ad

Sofirn Dobíjecí LED kapesní svítilna 2100 lumenů, funkce powerbanky, 21700 baterie, kapesní svítilna, ultra jasná se 6 režimy, USB C, super jasná kapesní svítilna IF22A TIR Outdoor Thrower

#ad
Sofirn #ad - 4 rychlé kliknutí při vypnutém osvětlení aktivují a deaktivují zámek zapnutí. Pod 30 % svítí kontrolka červeně a vyzve vás, abyste baterii znovu nabili. Při nabíjení bliká kontrolka červeně a svítí trvale zeleně, jakmile je baterie plně nabitá.

Mobilních telefonů. Přípojku usb-c if22a lze naopak použít také pro nabíjení externích zařízení, jako např. Ostatní: kapesní svítilna if22a váží pouze 120 gramů a má volitelný zámek zapnutí "lock-out". Model if22 je voděodolný podle IPX8 do hloubky 2 metry. V měsíčním režimu svítí lampa až 400 hodin. Indikátor stavu baterie: při zapnutí se indikátor stavu baterie rozsvítí na 5 sekund a poskytuje informace o zbytkové kapacitě. Plná baterie se zobrazí zeleným světlem.

Díky funkci rychlého nabíjení 5 v / 3 A lze baterii nabít za cca 2, 5 nabitá. Dosah a jas: if22a dosahuje se svou tir čočkou až 2100 lumenů a díky úzkému úhlu otevření 5° dosahu až 697 metrů. Skupiny světla: na výběr je plynulé stmívání ramping a klasické stupně svícení, druhé s 5 stupni: moon, low, medium, High a Turbo. To z ní dělá obzvlášť malou lampu se současně vysokým dosahem. V kapse kalhot nebo bundě bezpečně dolů.
ZnačkaSofirn #ad
Výrobcesofirn #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo díluIF22A
ModelkaIF22A

2. Ledlenser

#ad

LED Lenser P7R Box 9408-R Kapesní svítilna

#ad
Ledlenser #ad - Hospodárná a ekologická – možno dobíjet. Dlouhá doba provozu – až 40 hodin při nejnižším nastavení. Dosah a doba trvání světla jsou ideálně přizpůsobeny energetickému zdroji.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška2.56
Délka8.66
Hmotnost0.46
Šířka4.06
Číslo dílu9408R
Modelka9408-R
Zárukažádné.

3. EverBrite

#ad

Sada s poutkem na zavěšení, Mini hliníková LED kapesní svítilna EverBrite

#ad
EverBrite #ad - Rozsah dodávky: obdržíte neuvěřitelně 18 kapesních svítilen v 6 různých barvách: 3 červené, 3 stříbrné, 3 zelené, 3 modré, 3 černé a 3 šedé. Mnohostranné s přenosnou a kompaktní velikostí 8, turistiku a party.

Tip pokud kapesní svítilny nepoužíváte často, doporučuje se vyjmout baterie, aby se snížila spotřeba energie a prodloužila životnost. Navíc je hliníkové pouzdro dimenzováno pro odolnost proti nárazu a dlouhou životnost. Tlačítko umožňuje zcela jednoduché zapnutí a vypnutí. Zdarma dostanete 54 aaa baterií již předmontované v každé kapesní svítilně.

Vysoce kvalitní každá mini led kapesní svítilna EverBrite je vybavena 6 LED žárovkovými korálky, abyste se mohli ve tmě orientovat. Perfektní vánoční dárek, vánoční dárek pro děti, 3 x 2, chlapce a dívky, 5 cm se kapesní svítilny EverBrite Mini LED hodí pro outdoor, rodiny a přátele. Uživatelsky přívětivé kapesní svítilny jsou vybaveny závěsnými popruhy.
ZnačkaEverBrite #ad
VýrobceHANGZHOU GREATSTAR INDUSTRIAL CO.,LTD #ad
Výška0.98
Délka3.27
Hmotnost2.2
Šířka0.98
Číslo díluE000007
ModelkaE000007

4. OLIGHT

#ad

S USB kabelem černý, turistiku, vodotěsná IPX8 pro venkovní kempování, malá kapesní svítilna, OLIGHT I1R II Mini LED kapesní svítilna svazek klíčů 150 lumenů, pro přívěsek na klíče, dobíjecí EOS

#ad
OLIGHT #ad - Lehké otáčení aktivuje režim 5 lumenů, další otáčení aktivuje režim 150 lumenů. Rychlé a pohodlné nabíjení přes micro usB nabíjecí přípojku lze baterii plně nabít za 75 minut.

Nabízíme vám záruku 1 rok. Použití a zárukavodotěsné ipx8. Lehká a malá malá kapesní svítilna je úzká jako malíček a váží pouze 13 g. Perfektní pro přívěšky na klíče; každodenní používání/elektrotechnika, domácnost, venkovní použití. 5 stran svítící csp led zbrusu nové, která poskytuje maximální výkon 150 lumenů a měkký, 5stranné svítící csp led, dobře vyvážený světelný paprsek.1 x lampa na klíčenku, 1 x micro USB kabel. Změna režimuzapnutí/vypnutí a změna režimu se řídí otočením hlavové části.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška1.4
Délka7.11
Hmotnost0.03
Šířka1.4
Číslo díluDI VC-B I1R II-DE
ModelkaDI VC-B I1R II-DE

5. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl LED akumulátorové ruční světlo PL 200 AC/LED kapesní svítilna s COB LED 200lm, doba svícení až 12 h, včetně nabíjecího kabelu USB C, kontrolní světlo COB s magnetem a klipem

#ad
Brennenstuhl #ad - Na kapsách nebo opascích, navíc ji lze díky magnetu v noze připevnit na kovové povrchy. Pracovní led světlo s 200 lm a dobou svícení až 12 h má celkem pět různých pracovních režimů: 100% – 40% – 10% – červené – červené blikání.

Kontrolní světlo s cob led a usb c portem lze díky praktickému klipu např. Praktická, robustní a mnohostranně použitelná ruční svítilna s vypínačem pro zapnutí a vypnutí zajišťuje výkonné světlo na tmavých místech díky vysoce kvalitní COB LED. Dobíjecí dílenská lampa s integrovaným akumulátorem li-pol akumulátor 3, 7 V / 450 mAh se díky úzkému a praktickému designu ideálně hodí pro osvětlení nejužších míst. Kapesní led svítilna s akumulátorem pl 200 ac s integrovaným akumulátorem a 1 x USB C kabelem – ideální do kapsy na košili nebo bundu.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška4.84
Délka0.47
Hmotnost0.09
Šířka0.98
Číslo dílu1175590100
Modelka1175590100

6. Blukar

#ad

Dobíjecí Torch s 5 režimy a dlouhou dobou provozu, extrémně jasná, USB C, zvětšitelná mini kapesní svítilna, turistiku,, outdoor, vodotěsná ruční svítilna pro kempování, Blukar LED kapesní svítilna

#ad
Blukar #ad - Kapesní svítilnu můžete nabíjet přímo pomocí nabíjecího kabelu usb c, doba osvětlení v měkkém režimu může dosáhnout 17 hodin a doba osvětlení v jasném režimu 4, který je součástí dodávky. 5 režimů osvětlení – jasné, měkké, blesky a SOS jsou vhodné pro různé scénáře osvětlení. Pokud v libovolném režimu nefunguje déle než 8 sekund, a ovládání je jednoduché a rychlé.

Ideální pro outdoorové aktivity: taktická kapesní svítilna je kompaktní a přenosná, kempování, rybaření, domácí použití, snadno se vejde do tašky, turistiku, je ideální volbou pro outdoorové aktivity, IPX6 vodotěsná a vysoce kvalitní kryt z hliníkové slitiny pro lepší přizpůsobení komplexnímu outdoorovému prostředí, lov, nouzové případy atd. Dobíjecí a dlouhá doba svícení: vestavěná baterie 1800 mha, 5 hodiny. Možnost zoomování a 5 režimů: se zommbarvým designem si můžete volně vybrat ohnisko mezi zářiči a světlomety, normální, abyste splnili potřeby osvětlení na různé vzdálenosti.

Super světlá led kapesní svítilna: díky vysoce kvalitním led korálkům vyzařuje tato led kapesní svítilna jasné a rovnoměrné světlo, stabilní a dlouhotrvající osvětlení, žádné blikání a oslnění, které perfektně splní vaše každodenní potřeby. Uživatelsky přívětivý design: s ukazatelem stavu baterie můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat spotřebu baterie, stiskněte znovu tlačítko, abyste kapesní svítilnu přímo vypnuli, abyste zabránili situaci bez proudu.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.26
Délka5.83
Hmotnost0.29
Šířka1.26
Číslo díluK9136
ModelkaK9136

7. Ledlenser

#ad

Aufladbar, Ledlenser Stirnlampe H8R, bis zu 120 Stunden Laufzeit, Hochwertige LED Allround-Kopflampe mit integrierter Rückleuchte, 600 Lumen

#ad
Ledlenser #ad - Ledlenser h8r: aufladbare, ergonomische Kopfleuchte mit geringem Gewicht und optimaler Gewichtsverteilung für angenehmen Tragekomfort und integrierter Rückleuchte für mehr Sicherheit.

Patentiertes advanced focus system: effizientes und präzises Licht dank innovativer Reflektorlinse - rundes Nahlicht wird zu scharf gebündeltem Fernlicht - Rapid Focus zur Veränderung des Lichtkegels und vieles mehr. Beim blendfreien Lesen oder Arbeiten. Hohe leuchtkraft: helmlampe mit bis zu 150 Meter Leuchtweite, 600 Lumen und bis zu 120 Stunden Leuchtdauer - hochwertig und leistungsstark. Lieferumfang: 1 stirnlampe mit batteriesatz, usb-kabel - farbe: Rot/Schwarz - Gewicht: 159 g ? - Garantie: 7 Jahre - Wasserdichtigkeit: IPX 4. Drei lichtfunktionen: "power" für hohe lichtleistung, "Mid Power" mit hellem Energiesparlicht und "Low Power" mit energiesparendem Licht für lange Laufzeiten z. B.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška6.54
Délka2.2
Hmotnost0.35
Šířka8.82
Číslo dílu500852
Modelka500853
Záruka2 jahre herstellergarantie.

8. EverBrite

#ad

Vodotěsnost IPX4, malá kapesní svítilna pro kempování, kapesní svítilna LED hliník, EverBrite Kapesní LED svítilna 400 lm super světlá, 4 režimy zoomování, venkovní použití se 3 AAA bateriemi

#ad
EverBrite #ad - Vysoký jas max. Vodotěsnost ipx4 chrání před náhodným vniknutím vody. Výkon 400 lumenů a vzdálenost osvětlení až 160 m, jasnější než většina ostatních mini kapesních svítilen. Přenosný design 12, 5cm mini kapesní svítilna se šňůrkou a kovovou sponou, jednoduše uložte v tašce, praktická pro zavěšení a nošení, peněžence nebo zásuvkách.

Robustní hliníkový kryt kvalitní hliníkové pouzdro je robustní, odolné proti opotřebení, má dobrou stabilitu a delší životnost. Mnohem odolnější než tradiční kapesní svítilny. Inteligentní 4 režimyvysoké/střední/nízké/stroboskopické režimy s nastavitelným zaostřením.

Doba provozu: vysoký režim 3, 5 hodiny, nízký režim 22 hodin. 3 × aaa baterie. Módní a perfektní dárek hodí se pro téměř všechny scény jako outdoor, noční rybaření, běh, nouzové případy, výpadky proudu atd. Perfektní dárek k narozeninám a party, noční turistika, pro děti a muže.
ZnačkaEverBrite #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluE011148AU
ModelkaE011148AU

9. Varta

#ad

Odolné proti vodě a prachu, pracovní světlo se dvěma režimy svícení, extrémně robustní kapesní svítidlo, Indestructible F30 Pro, VARTA Kapesní LED svítilna 6 wattů vč. 6 x AA baterií, lampa

#ad
Varta #ad - Dosah světla je 279 m, doba provozu 75 h a má 650 lumenů. Vysoce výkonná led 6 wattů zajišťuje optimální světelné podmínky. 2 světelné režimy: vysoká a nízká. Hodí se herovně pro venkovní použití, pracovní světlo, turistiku, lezení. Pokud je test pádu z výšky 9 metrů, je vodotěsný a prachotěsný IP67 a má stupeň odolnosti proti nárazu IK08, nerozbitnou čočku a reflektor. Indestructible pro range je díky robustní konstrukci s pogumovanými prvky absorbujícími nárazy dimenzován na dlouhou životnost.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška1.69
Délka10.63
Hmotnost0.8
Šířka1.69
Číslo dílu18714101421
Modelka18714101421
ZárukaZáruka výrobce.

10. GEARLITE

#ad

Rybaření, nabíjecí, vodotěsnost IP65, 2000 lumenů, Flashlight pro kempování, extrémně jasná se 3 režimy, s dlouhou životností, GEARLITE Mini kapesní LED svítilna, zoomovatelná, outdoorové aktivity 2

#ad
GEARLITE #ad - Ultra jasná mini kapesní svítilna může osvětlit celou garáž. Přenosná + extrémně jasná: kompaktní led kapesní svítilna je cca 12 × 3, lze ji jednoduše ovládat jednou rukou. Vylepšený čip zajišťuje rovnoměrné, 3 cm velký a lze jej snadno přenášet v tašce nebo batohu.

Kapesní led svítilnu můžete nabíjet rychle přes dodávaný USB-C kabel. Zoom out pro větší dosah světla. Ideální mini kapesní svítilna: balení obsahuje: kapesní svítilnu lze dobíjet × 2, 1× kabel usb-c, zda chcete opravit, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Dobíjecí: led kapesní svítilna dobíjecí má zabudovanou dobíjecí baterii s velkou kapacitou 1800 mah. Kapesní led kapesní svítilnu lze nabíjet pomocí šňůrky na šňůrku, jasné světlo.

3 režimy + zoomovatelné: led kapesní svítilna obsahuje 3 praktické režimy vysoká, střední, stroboskopická pro každodenní použití. Praktická led kapesní svítilna je také dobrým dárkem pro vašeho muže, otce. Dobrá volba, venčit se psem nebo turistiku nebo kempování. Mini kapesní svítilna může nepřetržitě pracovat ve vysokém režimu po dobu 3 hodin. Kapesní svítilna s možností zoomování malá pro různé situace. Ani pády z výšky 2 metry nenarušují práci.
ZnačkaGEARLITE #ad
VýrobceGEARLITE #ad
Výška4.72
Délka1.3
Hmotnost0.24
Šířka1.3
Číslo díluG1000-2
ModelkaG1000-2