Top 10 Solar Fackeln für Außen – Osvětlení cest a chodníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOMEPROTEK

#ad

Solární světla, IP65,, světlo plamene pro zahradní osvětlení, HOMEPROTEK 96 LED solárních pochodní, zahradní pochodně pro venkovní použití, sada 2 ks 78 cm délka solární lampy pro venkovní použití

#ad
HOMEPROTEK #ad - Hodí se pro použití na zahradě, na terase nebo na cestě stejně dobře jako pro použití v interiéru na terase. Vodotěsná kapesní svítilna ip65 standard z kvalitního abs plastu je odolná proti povětrnostním vlivům.

Výšku lze nastavit díky trojdílné noze. Automaticky se zapíná a vypíná a v závislosti na zvoleném režimu a povětrnostních podmínkách může svítit až 12 hodin. Celkové rozměry: 780 x 121 x 121 mm, hmotnost 230 g. Solární lampa má senzor jasu. Není nutné zapojení, 88 w, li-ion akumulátor 2200 mah lze plně nabít za 6 – 8 hodin pomocí solárního panelu 0, který je součástí dodávky.

Solární pochodně homeprotek vytvářejí dokonalou iluzi plamene díky 96 teple svítícím LED s 35 lm a třem režimům osvětlení: tančící plamen, dýchání a plápolaní. Pro větší bezpečnost mají naše lampy ochranu proti přetížení, zkratu a přehřátí a mají záruku jeden rok.
ZnačkaHOMEPROTEK #ad
VýrobceJiaxing surefine imp and exp co ltd Add: No 519, Zhenxing Road, Jiaxing City, Zhejiang Province #ad
Výška30.71
Délka4.72
Hmotnost1.85
Šířka4.72

2. FLOWood

#ad

FLOWood Solarleuchten für Außen Garten 4 Stück, 96LED GROßE Solarfackeln für Außen flackernd 110cm Höhe, Solarlampe für Außen IP65 Wasserdicht, Solar Fackel Gartenfackeln Automatische Ein/Aus

#ad
FLOWood #ad - Das flammenlicht mit 96 leds von flowood hat einen lebendigen tanzenden Flammeneffekt, romantische Atmosphäre schafft. Sie können das produkt innerhalb von 30 Tagen nach Erhalt Ihrer Bestellung an uns wenden, um einen vollen Kauf zu erhalten.

So eignen sie sich besonders für Außenbereiche wie Garten, Balkon und Terrasse. 5 8 stunden dank des eingebauten Lichtsensors schalten sich die Lichter nachts automatisch ein und tagsüber aus. Jedes stück verfügt über eine eingebaute 2200mah lithiumbatterie, die tagsüber mit Sonnenenergie betrieben wird und nachts Strom für die LED-Lampen liefert. Kundendienst flowood produkte unterliegen einer 30 t gigen. Schöner tanz-flammeneffekt. Lange lebensdauer.

Einfache installation: keine Verkabelung, einfach an jedem Ort installieren, genießen Sie die warme Taschenlampe. Keine kabelverbindung. Hergestellt aus hochwertigem ABS-Kunststoff sind die kompakten Gartenfackeln wasserdicht und wetterfest. Mit seiner hellen strahlung ist er ein idealer Begleiter für Veranstaltungen im Freien wie Familienfeiern, der eine warme, Grillabende und Camping. Nach dem vollständigen Aufladen kann die Gartenleuchte ca.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška4.72
Délka45.28
Hmotnost1.08
Šířka4.72
Číslo dílu96LED-4

3. Moxled

#ad

Trávníkové osvětlení, 1 ks solárních pochodní s realistickým efektem plamene, zahradní pochodně, vodotěsnost IP65, solární světla pro venkovní použití, dvorky, zahrady, Moxled Solární lampy pro venkovní použití na zahradu

#ad
Moxled #ad - Každé světlo bliká teplá bílá, jako jsou rodinné oslavy, imituje extrémně realistické a přirozené taneční plameny. Solární lampy pro venkovní zahradu – solární lampy moxled pro venkovní použití s 12 led vám nabízí realistický efekt plápolajícího plamene. Solární pochodně s automatickým zapnutím/vypnutím – tato solární pochodeň po celý den sbírá sluneční energii pod přímým slunečním zářením, pak se za soumraku automaticky zapne a za úsvitu vypne.

Uděláme vše pro to, abychom vám zaručili příjemný zážitek z nakupování. Každé solární zahradní svítidlo "hoří" až 8-12 hodin poté, dvorek, jakékoli místo, balkon, co je 6-8 hodin nabito pracovní doba se v zimních dnech zkracuje. Zákaznický servis – nabízíme 30denní plné vrácení peněz a 12měsíční záruku kvality a 24hodinový přátelský zákaznický servis. Instalujte jej jednoduše na trávník, kde můžete dostat slunce, které umožňuje přímé sluneční záření na panelu.

Díky jasnému záření je optimálním společníkem pro venkovní akce, grilovací party a kempování. Pokud máte problémy se solárním světlem plamene, neváhejte nás kontaktovat. Můžete jej použít na cesty, na terase, na lavici, na party, zahrady, grilovací slavnosti, svatby nebo v jakémkoli venkovním prostředí. Ip65 vodotěsná a široce rozšířená – vyrobena z kvalitního abs plastu jsou kompaktní solární světla pro venkovní použití, plotu, navržená s ochranou IP65, kempování, do bazénu, která vydrží celý rok všechny povětrnostní podmínky.
ZnačkaMoxled #ad
VýrobceMoxled #ad

4. FVTLED

#ad

Stupeň krytí IP65, teplé světlo, 96 LED diod, bodové zahradní svítidlo, Fvtled solární zahradní svítidlo, vodotěsné, venkovní svítidlo, automatické zapínání/vypínání ovládané světelným senzorem

#ad
FVTLED #ad - Spora energie a životního prostředí: solární nabíjení u, poháněný 2200 mAh Lithiumionen dobíjecí baterie, horní vloženou Solarpanel, Selbstsolarenergieaufladung, pohon dlouho Arbeitszeit, žádné elektrické potřeby.

Best design dekorace pro všechny outdoorové akce, party, Patio, zahradu, kempování, dvůr, barbecue, krycí, stezky, zahradní světla pro festival Hochzeitsfeier vánoční atmosféru dekorace. Světelný senzor: se v šeru automaticky zapne a vypne se při tagesanbruch. Ip65 vodotěsný: na s schutzart ip65 k odolné dešti, můžete je v Poolsides, hinterhoefe, stezky nebo každý venkovní prostředí. Solární světla jednoduše pro montáž bez drátu, žádné náklady na energii, sestavení a montážní v méně než jednu minutu. Plamen 96led čipy, teplá bílá, const antly blikající změny, Imitieren tvar přírodních plamen.
ZnačkaFVTLED #ad
VýrobceSUMAOTE #ad
Výška31.5
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluSUde_WS103
ModelkaSUde_WS103

5. YOFIG

#ad

Solární světlo se 2 režimy teplá, zahradu a schody, YOFIG Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, vodotěsná solární světla zahradní dekorace, 2 kusy LED solárních zahradních světel na terasu

#ad
YOFIG #ad - Produkt se automaticky nabíjí přes den, což je ekologičtější a energeticky úspornější. Kromě toho je výrobek odolný proti větru, sněhu a slunci a může normálně fungovat v různých extrémních povětrnostních podmínkách, což se velmi dobře hodí pro venkovní použití.

Při přímém slunečním světle se může plně nabít za 6 až 8 hodin a po plném nabití může být v noci asi 8 až 10 hodin jasné. Režim osvětlení můžete přepínat podle svého přání a jasná světla mohou okamžitě vylepšit váš styl nádvoří. Krásný design a dekorativní světla, křišťálové plotové světla jsou perfektní pro dekoraci vaší zahrady. Velmi dobře se hodí pro váš vjezd, chodbu, zahradu, chodník, krajinu, terasu, chodbu, trávník atd.

Zajištění kvality: je pro nás velmi důležité zajistit kvalitu našich výrobků a udržovat spokojenost zákazníků. Výrobek má dva způsoby instalace: vertikální nebo plochý. Jednoduchá obsluha a mnohostrannost: solární světlo se během dne automaticky nabíjí. Pokud má výrobek problémy s kvalitou, zu kaufen. Bitte seien sie versichert, můžete nás kontaktovat. Nejsou nutné žádné kabely a snadno se instalují.
ZnačkaYOFIG #ad
VýrobceYOFIG #ad
Výška4.61
Délka3.54
Hmotnost0.64
Šířka2.28
Číslo dílu002
Modelka002

6. YIKANWEN

#ad

LED zahradní lampy pro dekorace dvorů, YIKANWEN 6 ks solárních svítidel pro venkovní použití na zahradu, cesty, terasy, schůdky a schody, 2 režimy LED teplá bílá/barva měnící osvětlení

#ad
YIKANWEN #ad - Není nutná výměna kabelů nebo baterií, využijte sluneční energii zdarma. Na výběr jsou dva světelné efekty: teplé bílé trvalé světlo pro teplou atmosféru a zářivé, sedmibarevné blikající světlo, které vaši zahradu zvýrazní – absolutně cool zahradní dekorace.

Solární zahradní světlo lze použít při každém počasí, jako je déšť, sníh, mráz nebo jeřáby. Po 6 hodinách plného nabití může zahradní svítidlo osvítit dobu provozu 8+ hodin. Solární napájení každá solární lampa je vybavena jednou baterií a nabíjí se přes den solární energií. Zahradní lampy jsou obzvláště vhodné pro venkovní prostory, balkon a terasa. Dlouhá životnost vyrobeno z kvalitního abs materiálu, jako je zahrada, kompaktní zahradní svítidla jsou vodotěsná a nekorodují.

Krásná dekorace na zahradu 6 ks solárních dekorativních zahradních svítidel nabízí perfektní osvětlení pro váš dvůr, chodníky, vaše zahrady, trávníky a chodby atd. Umístěte solární zahradní světlo na své schodiště stěnu nebo plot pro maximální krásu a bezpečnost. Bezpečné použití: dokáže efektivně izolovat vodu a mlhu.
ZnačkaYIKANWEN #ad
VýrobceYIKANWEN #ad
Hmotnost2.03
Záruka2 roky.

7. Geemoo

#ad

Solární lampa pro Halloween exteriér, vodotěsnost IP65, 6 ks solárních pochodní, dvorek,, zahradní pochodně s realistickým efektem plamene, Geemoo Solární světla pro venkovní použití na zahradu

#ad
Geemoo #ad - Je to nejlepší dekorace pro vaši zahradu, výlet a cestu i pro venkovní akce jako noční party, setkání s přáteli a grilování. Snadná instalace – není nutná kabeláž. Světelný senzor – se světelným senzorem se může toto solární světlo s efektem plamene automaticky zapnout nebo vypnout.

Nainstalujte jej jednoduše na trávník, na zem bez štěrku nebo dlažebních kostek, stěnu, které umožňují přímé sluneční záření na panelu. Zákaznický servis – pokud máte problémy se solárním plamenem, co bude v našich silách, neváhejte nás kontaktovat. Uděláme, abychom vám zaručili příjemný nákupní zážitek. Solární zahradní světlo s plameny – toto geemoo plamenné světlo vytváří fantastický efekt plamene a světlou a teplou atmosféru.

Během dne přemění solární panel sluneční světlo na elektřinu a nabíjí baterii dobíjecí baterie 2/3 AA 400 mAh. Vodotěsné a odolné proti povětrnostním vlivům – vyrobeno z abs materiálu, s vodotěsným ip65, může zahradní svítidlo nadále pracovat za různých povětrnostních podmínek, bez obav o déšť, sníh a cukrovou polevu, což je vhodné pro venkovní použití. Může svítit více než 8–10 hodin po plném nabití. Za soumraku lze světlo automaticky zapnout pomocí uložené elektřiny.
ZnačkaGeemoo #ad
VýrobceGeemoo #ad
Výška3.94
Délka1.97
Hmotnost1.85
Šířka1.97
Číslo díluSDT-018
Modelka2

8. Auting

#ad

Zahradu, dvůr, trávník, terasu, cesty, vodotěsná solární lampa pro venkovní použití, Auting Solární LED světla na zahradu, 6 kusů teplá bílá barva

#ad
Auting #ad - Nejlépe nejprve vykopat díru do země, snadná montáž a použití Tato solární zahradní světla jsou velmi lehká a snadno se ovládá. Nemusíte si dělat starosti s používáním těchto solárních světel na terasu v deštivých nebo zasněžených dnech. Solární lampy pro venkovní použití automatické zapnutí/vypnutí a úspora energie solární světla mají solární kolektory, 2 v nimh.

Odolné proti povětrnostním vlivům toto solární sloupové světlo je vyrobeno z ušlechtilé oceli a průhledného akrylu, který vykazuje dobrou vodotěsnost a odolnost proti korozi. Venkovní solární světla se v noci automaticky zapnou a za úsvitu se automaticky vypnou, které během dne automaticky pohlcují sluneční světlo, takže sluneční světlo lze přeměnit na proud a nabít baterie 150 mAh H-1, aby šetřila energii a šetřila životnost baterie. Krásné světelné body solárních svítidel vám dávají pocit, je toto solární světlo pro vás tou správnou volbou. Pokud si chcete vybrat dekorativní prvek pro vaši zahradu, venkovní teplá bílá, tato solární světla jsou velmi jasná a vaši zahradu dostatečně osvětlují.

Perfektní servis pokud máte dotazy k našim solárním světlům venku, kontaktujte nás prosím aktivně a my Vám odpovíme uspokojivě. Solární lampy pro venkovní použití, jednoduše otočte spínač a vložte solární světla do měkké země. Solární zahradní světla nepotřebují žádné další nástroje, aby se usnadnilo nasazení solárních světel. Solární lampy pro venkovní dekorace a zkrášlení vaší zahrady solární světla na zahradu, že dostanete víc, než kolik stojí vaše peníze.
ZnačkaAuting #ad
VýrobceAOTIAN #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost1.1
Šířka12.2

9. N NORA TWIPS

#ad

2 režimy LED teplá bílá/barva měnící, vodotěsná solární lampa pro zahradní dekorace | 6 kusů LED zahradních lamp na terasu, Solární lampy pro venkovní použití na zahradu, zahradu, schody a schodiště

#ad
N NORA TWIPS #ad - Větší solární panelová nástěnná svítidla Žádné náklady na elektřinu. Abs + akryl odolný vůči povětrnostním vlivům materiál zajišťuje trvanlivost výrobku. Balení obsahuje: 6 solárních stupňovitých světel + 12 kotev + 12 šroubů. Osvětlení se dvěma režimy krásný design a dekorativní světlo: teplá bílá / 7 měnících se barevných osvětlení.

Iroké použití perfektní venkovní dekorace – tato sada solárních schodišťových světel pro venkovní použití je ideální pro dekoraci venkovních schodů, dvorků, zahrad, palub, plotů, terasových schodů, schodů, poštovních schránek a sloupků plotu. Jednoduše jej postavte na místo, kde dostane hodně slunečního světla. Automaticky se zapne i za soumraku a za úsvitu se vypne. Poháněno sluncem.

Zajistěte bezpečné osvětlení a elegantní dekoraci svých schodů, palub, verand a dalších. Použijte dodané šrouby. Ve slunečných dnech trvá plné nabití pouze cca 4 – 5 hodin, provozní doba cca 10 hodin. Může dobře zůstat na svém místě a zvládnout dobrou montáž při extrémním počasí, 10 lumenů na lampu odolným proti povětrnostním vlivům baterie: 1, sněhu a dešti, IP55, 2 V / 600 mAh AA NI-MH. Snadná instalace snadná instalace: se dvěma možnostmi montáže, buď vertikálně nebo plochě.
ZnačkaN NORA TWIPS #ad
VýrobceN NORA TWIPS #ad
Výška3.15
Délka2.36
Hmotnost2.09
Šířka4.72
Číslo dílu1
Modelka6

10. YJFWAL

#ad

Kovové, zahradní dekorace, LED sloupové cesty,, elfové, figurky květinové víly, vodotěsné solární světlo, 2 kusy zahradní dekorace, Solární světla Měsíc Zahradní solární lampy pro venkovní použití

#ad
YJFWAL #ad - Ideální pro zkrášlení zahrady a dvorku v noci. Snadná instalace a použití - velmi snadná instalace a použití. Uvnitř je vybaven solární baterií dobíjecí 600 mAh, která šetří energii a v noci může pracovat více než 8 hodin. Automatické zapnutí/vypnutí – solární světla yjfwal pro venkovní dekoraci zahrady se večer automaticky zapnou a při východu slunce vypnou, čímž odpadá dráždivá manuální práce.

Solární panel nastavitelný o 90°, úhel osvětlení a výšku lze nastavit podle vašich potřeb, abyste dosáhli nejlepšího osvětlovacího efektu, vánoční dárky. Solární světla na zahradu můžete umístit kamkoli chcete. Ať se vaše zahrada, dvůr a kytice stanou o Vánocích královstvím snů. Nejlepší vánoční dekorace do zahrady – velikost 84 cm, skvělá dekorace pro každou zahradu, propůjčí vaší venkovní dekoraci ihned krásu, trávník, terasu s přímým slunečním světlem, ať už ve dne nebo v noci, cestu, náladu a šarm.

Solární panel 2022 modernizovaný zahradní solární panel s nejnovějšími solárními moduly z roku 2021 se výkon ve srovnání s jinými výrobky stejného typu zlepší o 20 %. Romantický a jedinečný design – solární lampy pro venkovní použití na zahradě jsou jedinečný dekorativní ornament víly – anděl s motýlími křídly, který sedí na Měsíci. Spolu s velmi romantickými a teplými světelnými řetězy vzniká fantastická pohádková atmosféra.
ZnačkaYJFWAL #ad
VýrobceRomace Lights #ad
Hmotnost1.94