Top 10 Elektrische Zahnbürste Kinder – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Clenp

#ad

Elektrický zubní kartáček pro děti, 2–6 let, Mini Smart 360 stupňů, Clenp Dětský ultrazvukový zubní kartáček typu U, dětská hlavice ve tvaru U, komiksový design, mini růžový, srdcový myši, silikon

#ad
Clenp #ad - Tento produkt vám může nabízet je, že jeho roztomilý tvar je pro děti atraktivní a vodotěsný stupeň IPX7 jej mohou používat při sprchování. Je vhodný pro děti ve věku 2 – 6 a 6 – 14 let, k čištění zubů a každodenní péče o ústy.

Délka výrobku činí 7 cm, šířka je 4, 3 cm. Vyrobeno s 5 různými masážními režimy, kterou si můžete děti vybrat pro efektivní čištění bez poranění dětských zubů, hloubkové čištění, ochrana dásní, jemné, čisté, a po 60 sekundách lze automaticky zastavit. Díky výrobě se silikonovým materiálem je tento elektrický zubní kartáček bezpečný a bezpečný pro vaše děti.

Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení. Měkký kartáč v potravinářské kvalitě je šetrný a šetrný k pokožce pro vaše děti.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.28
Číslo dílu54G6HYT6AR38H5YUUSHFZYZ3D5N

2. Clenp

#ad

Elektrický zubní kartáček Cartoon tvar měkké štětiny IPX7 vodotěsné lehké hloubkové čištění sonický zubní kartáček péče o ústní dutinu, modrá, jednotná, Clenp Dětský elektrický zubní kartáček

#ad
Clenp #ad - Délka elektrického dětského zubního kartáčku je 19, 8 cm, 2 cm a výška 3, šířka 3, 2 cm. Vyroben z kvalitního abs materiálu, elektrický dětský zubní kartáček má velmi dlouhou životnost.

Tento elektrický zubní kartáček je vodotěsný podle IPX7 a lze jej bezpečně používat. Kreslený styl může úspěšně upoutat pozornost dětí a přimět je, aby si zuby čistily. S ultra měkkými štětinami nepoškozuje elektrický zubní kartáček pro děti citlivou zubní sklovinu mléčných zubů, perfektní pro dásně dítěte a malá ústa. Nakupujte s důvěrou pokud svůj produkt nemilujete nebo máte dotazy, jsme připraveni vám pomoci, obraťte se na nás, nabízíme perfektní řešení.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.12
Číslo dílu9PNG19UDVN71ZF8O02XK25L1

3. Clenp

#ad

Elektrický zubní kartáček ve tvaru U, ultrazvukový silikon 360 stupňů, automatický zubní kartáček s modrým světlem, bílý, Clenp Elektrický zubní kartáček, pro domácí použití, dospělé

#ad
Clenp #ad - Díky své měkké a jemné textuře jej můžete v každém případě bezpečně a pohodlně používat k masírování vaší dásně.

Je vhodný pro děti a dospělé pro domácí použití, aby se vaše ústní zdraví denně pečovaly a vyčistili zuby. Díky výrobě s abs a silikonovými materiály je tento zubní kartáček zdravý pro vaši pokožku úst, aniž by došlo k poškození. Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení. Délka výrobku činí 11 cm, šířka je 6 cm, výška je 2, 5 cm.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.73
Číslo díluNLK8A30YV8T2IT416DSI1W3Q

4. Clenp

#ad

Clenp Dětský zubní kartáček typu U, dětský ultrazvukový zubní kartáček ve tvaru U hlava Cartoon Design Mini Smart 360 stupňů silikonový elektrický zubní kartáček pro děti Mini růžová srdíčka 6-14 let

#ad
Clenp #ad - Vyrobeno s 5 různými masážními režimy, hloubkovým čištěním, jemným, které si můžete vybrat pro děti pro efektivní použití s vysoce efektivním čištěním, ochranou dásní, aniž by došlo k poranění dětských zubů, čisticím prostředkem, a po 60 sekundách nastavení času se může automaticky zastavit.

Měkký kartáč v potravinářské kvalitě je jemný a šetrný k pokožce pro vaše děti. Délka výrobku činí 7 cm, šířka činí 4, 3 cm. Nakupujte s důvěrou pokud svůj produkt nemilujete nebo máte dotazy, obraťte se na nás, jsme připraveni vám pomoci, nabízíme perfektní řešení. Tento produkt vám může nabídnout, je to, že jeho roztomilý kreslený tvar je atraktivní pro děti a vodotěsný stupeň IPX7 děti jej mohou používat při sprchování.

Je vhodný pro děti ve věku 2–6 let a 6–14 let, aby si mohli čistit zuby a každodenní péči o ústní dutinu. Díky výrobě ze silikonového materiálu je tento elektrický zubní kartáček bezpečný a bezpečný pro vaše děti.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.3
Číslo dílu4OTFW0SFUOI2

5. Clenp

#ad

Clenp Elektrický zubní kartáček, elektrický zubní kartáček ve tvaru U, černý 3-7Y, ultrazvukový silikon 360 stupňů, pro domácí použití, automatický zubní kartáček s modrým světlem

#ad
Clenp #ad - Díky své měkké a jemné textuře jej můžete v každém případě bezpečně a pohodlně používat k masírování vaší dásně.

Díky výrobě s abs a silikonovými materiály je tento zubní kartáček zdravý pro vaši pokožku úst, aniž by došlo k poškození. Délka výrobku činí 11 cm, výška je 2, šířka je 6 cm, 5 cm. Je vhodný pro děti a dospělé pro domácí použití, aby se vaše ústní zdraví denně pečovaly a vyčistili zuby. Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu4JFSJP4LE1OENE73SX

6. Clenp

#ad

Elektrický zubní kartáček pro děti, 6–14 let, dětská hlavice ve tvaru U, komiksový design, žlutý, silikon, Clenp Dětský ultrazvukový zubní kartáček typu U, mini losa, Mini Smart 360 stupňů

#ad
Clenp #ad - Vyrobeno s 5 různými masážními režimy, ochrana dásní, čisté, hloubkové čištění, jemné, kterou si můžete děti vybrat pro efektivní čištění bez poranění dětských zubů, a po 60 sekundách lze automaticky zastavit.

Délka výrobku činí 7 cm, šířka je 4, 3 cm. Tento produkt vám může nabízet je, že jeho roztomilý tvar je pro děti atraktivní a vodotěsný stupeň IPX7 jej mohou používat při sprchování. Díky výrobě se silikonovým materiálem je tento elektrický zubní kartáček bezpečný a bezpečný pro vaše děti.

Je vhodný pro děti ve věku 2 – 6 a 6 – 14 let, k čištění zubů a každodenní péče o ústy. Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení. Měkký kartáč v potravinářské kvalitě je šetrný a šetrný k pokožce pro vaše děti.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.37
Číslo díluF43361WRQWYR6972OSO3NS

7. Clenp

#ad

Automatický ultrazvukový zubní kartáček pro malé děti, Clenp Elektrický dětský zubní kartáček, čištění 3 režimy, tvar 360 stupňů, 1 sada elektrického zubního kartáčku, modrá B

#ad
Clenp #ad - Délka výrobku činí cca 13, 9 cm a šířka je cca 6, 7 cm. Díky vlastnostem 3 režimů, ve tvaru u a vědeckému designu se zkoseným 45 stupňovým způsobem může zubní kartáček čistit hloubku 360 ° a pečovat o dásně, takže je perfektním dárkem pro vaše děti.

Má vlastnosti roztomilého komiksového tvaru a lehkého designu, takže může zubní kartáček dobře přitahovat dětské oči pro nasazení, čištění zubů a snadné uchopení, zároveň může rozvíjet vaši návynost čištění zubů. Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení. Zubní kartáček se skládá z potravinářského silikonu, je vodotěsný a bezpečný pro zdraví dětí.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.45
Číslo díluMSN4Z193TB2VT1

8. Clenp

#ad

Clenp Ultrazvukový zubní kartáček, růžový 2-6 let, dětský silikonový ultrazvukový zubní kartáček pro domácí použití, ultrazvukový zubní kartáček Cartoon Dragon 360 stupňů, snadné ovládání

#ad
Clenp #ad - Délka výrobku činí 9, 3 cm, 3 cm, šířka je 5, výška je 4 cm. Je vytvořena roztomilým formátem, její měkká textura v potravinářské kvalitě je jemná a příjemná pro dásně, který je atraktivní a zajímavý pro děti.

Bezpochyby díky silné ultrazvukové frekvenci vyčistí vaše zuby silným protřepáním, bez podráždění. Díky výrobě se silikonovým materiálem je tento ultrazvukový zubní kartáček šetrný k pokožce a zdraví pro děti. S designem kartáčové hlavy ve tvaru u, který vašim zubům a ústům poskytuje kompletní ochranu pro perfektní tvar špíny v ústech a bílé zuby. Nakupujte s důvěrypokud svůj výrobek nemilujete nebo máte otázky, kontaktujte nás prosím na nás, jsme připraveni pomoci vám poskytneme perfektní řešení.
ZnačkaClenp #ad
VýrobceClenp #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluI7OVSFJO30A7WH47T

9. Haofy

#ad

Intelligente Zahnbürste, Leistungsstarker Motor für Reisen White, Wasserdicht, IPX7, 5 Modi, Haofy Elektrische Zahnbürste

#ad
Haofy #ad - Ipx7-wasserdichtigkeit: diese elektrische zahnbürste unterstützt IPX7-Wasserdichtigkeit, die zum Baden und Duschen geeignet, sehr sicher und äußerst langlebig ist. Usb-ladestation: diese intelligente zahnbürste verfügt über einen wiederaufladbaren 1200-mAh-Akku und ist mit einer USB-Ladestation ausgestattet.

38. 000-fache vibration: diese elektrische zahnbürste bietet 38. 000-fache vibration pro minute für eine effektive und gründliche Reinigung und schadet Ihrem Zahnfleisch nicht. Eine vollständige Aufladung hält bis zu 180 Tage. Tiefenreinigung: dringt zwischen zähnen und zahnfleischrand ein und sorgt für eine hervorragende Reinigung, die Zahnbelag entfernt, die Zähne in zwei Wochen aufhellt und die Mundgesundheit verbessert.

10-mal besser als eine Handzahnbürste. 5 modi: diese elektrische zahnbürste mit geräuschlosem design unterstützt 5 Modi, einschließlich Reinigungsmodus, Aufhellungsmodus, Poliermodus, die den unterschiedlichen Anforderungen an die Mundhygiene gerecht werden können, Zahnpflegemodus und Empfindlichkeitsmodus.
ZnačkaHaofy #ad
VýrobceHaofy #ad
Číslo díluHaofybw15kqyv4i-11
ModelkaHaofybw15kqyv4i-11

10. KS Tools

#ad

HIOD 3 ks Děti Děti Zubní kartáček Cartoon rukojeť zubní kartáček péče o ústy zubní kartáček zdraví dětský zubní kartáček

#ad
KS Tools #ad - Protiskluzová rukojeť vhodná pro děti vám pomůže při čištění zubů a hodí se do malé dětské rukou první, samostatné testování na čištění. Speciální odpružení a měkké štětiny pomáhají chránit dásně vašeho dítěte před zraněním. Malá hlava kartáče s měkkými, zaoblenými štětinami vyladěna dětské a dětské mince, pro jemné čištění. Speciálně zalomené štětiny, aby se dosáhlo každého malého zubu. Ruční zubní kartáček pro děti ve věku 3–5 let.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceHIOD #ad