Top 10 Arbeitshandschuhe Herren Gr 10 – Pracovní rukavice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MERCATOR MEDICAL

#ad

MERCATOR GoGrip oranžové nitrilové rukavice velikost L – 50 kusů jednorázových rukavic bez pudru – bez latexu – diamantová textura – extra silné

#ad
MERCATOR MEDICAL #ad - Optimální vyhledávání tlačítek – díky vylepšené technologii nabízejí tyto jednorázové rukavice z nitrilu vynikající hmatové pocity a zajišťují maximální volnost pohybu, aby se ruce neunavily. Mnoho možností použití – nitrilové rukavice bez pudru gogrip nabízejí bezpečnost v celé řadě oblastí použití, technické inspekce, údržba, stavebnictví, sanitární a elektroinstalace, jako jsou stavební a montážní práce, komunální práce čištění, průmysl a gastronomie, automobilové a strojírenství, likvidace odpadu, kanalizace atd.

Isticí průmysl. Méně špinavých rukou – diamantová struktura nitrilových ochranných rukavic vytváří prostor uvnitř rukavic, takže se ruce méně potí. Méně pocení rukou znamená stále větší pohodlí, větší přesnost a větší radost z práce.

Neobsahuje přírodní latex a jsou proto dobrou alternativou pro osoby s citlivou pokožkou. Kromě toho chrání nitrilové rukavice GoGrip před pronikáním vlhkosti a určitými chemikáliemi. Zvyšuje tření a zlepšuje přesnost uchopení a pohybu, zejména v mokrém prostředí. Struktura s motivem – textury zajišťuje bezpečné uchopení ve všech situacích. 3krát silnější než ruka – rukavice výrazně snižují riziko poranění kůže, škrábanců a podráždění rukou, zejména při práci v obtížných podmínkách.
ZnačkaMERCATOR MEDICAL #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost1.17
Šířka11.42
Číslo díluRP30025004_0001
ModelkaRP30025004_0001_3

2. strongAnt

#ad

Vnitřní ruka plná ruční podšívka, bezpečnostní rukavice, dobrá tepelná izolace Velikost: 11, strongAnt MÜHLHEIM-II-SUPER Svářecí rukavice z hovězí štípenky a usně z hovězí usně

#ad
strongAnt #ad - Rukavice velikosti 8, 12 vlastností rukavice mechanická nebezpečí kategorie PSA kategorie II normy EN 420, 9, 11, 10, EN 12477, EN 388.

Kategorie psa: psa-kat. Silná a robustní kůže, žáruvzdorná, dobré vlastnosti při uchopení, vysoká odolnost proti přetržení, prodyšná kůže. Průmyslová odvětví, kovozpracující průmysl, slévárenství, stavba silnic, řemeslo, elektroprůmysl, strojírenství. Svářecí rukavice s podšívkou! hlavní materiál: kůže tÜv gs testováno na škodlivé látky Délka cm: 35 Materiál: Hovězí jizvy/štípená kůže Barva: Žlutá. Ii – ochranné vybavení pro ochranu před nebezpečími normy: en 388, EN 420, EN 12477, teplo a oheň, mechanická nebezpečí CE SPZ : ano.
ZnačkastrongAnt #ad
VýrobcestrongAnt #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluSH301110/11
ModelkaSH301110/11

3. MERCATOR MEDICAL

#ad

50 kusů, jednorázové rukavice, jednorázové rukavice bez pudru, Nitrilové rukavice MERCATOR GoGrip oranžové, velikost: XL

#ad
MERCATOR MEDICAL #ad - Méně pocení rukou znamená stále větší pohodlí, větší přesnost a větší radost z práce. Struktura s motivem – textury zajišťuje bezpečné uchopení ve všech situacích. Méně špinavých rukou – diamantová struktura nitrilových ochranných rukavic vytváří prostor uvnitř rukavic, takže se ruce méně potí.

Mnoho možností použití – nitrilové rukavice bez pudru gogrip nabízejí bezpečnost v celé řadě oblastí použití, stavebnictví, likvidace odpadu, údržba, jako jsou stavební a montážní práce, automobilové a strojírenství, kanalizace atd. Sanitární a elektroinstalace, technické inspekce, komunální práce čištění, průmysl a gastronomie, čisticí průmysl.2krát silnější než ruka – rukavice výrazně snižují riziko poranění kůže, škrábanců a podráždění rukou, zejména při práci v obtížných podmínkách.

Optimální vyhledávání tlačítek – díky vylepšené technologii nabízejí tyto jednorázové rukavice z nitrilu vynikající hmatové pocity a zajišťují maximální volnost pohybu, aby se ruce neunavily. Kromě toho chrání nitrilové rukavice GoGrip před pronikáním vlhkosti a určitými chemikáliemi. Neobsahuje přírodní latex a jsou proto dobrou alternativou pro osoby s citlivou pokožkou. Zvyšuje tření a zlepšuje přesnost uchopení a pohybu, zejména v mokrém prostředí.
ZnačkaMERCATOR MEDICAL #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost1.26
Šířka11.42
Číslo díluRP30025005_0001
ModelkaRP30025005_0001_3

4. MaxiFlex

#ad

Montážní rukavice všechny velikosti, černá/šedá, MaxiFlex Balení 5 ks Ultimate pracovních rukavic, velikost: 7 S

#ad
MaxiFlex #ad - Tenké, prodyšné a flexibilní rukavice s vysokou trvanlivostí. 7/s maxiflex ultimate rukavice různé velikosti, barva: šedá/černá. Vysoký pocit hmatu a prstů při práci s těmito rukavicemi. Bez silikonu, lze prát do 40 °c, psa kategorie 2, EN 388 4131. Pracovní plochy s nitrilovou mikropěnovou vrstvou, velmi dobře sedí. 5 párů vel.
ZnačkaMaxiFlex #ad
VýrobceMaxiFlex #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu2440-S(7)
Modelka5er Pack 2440

5. PDTXCLS

#ad

Rukavice z hovězí kůže EN 388+EN420, kat. 2, KEILER FORST, velikost 10,5

#ad
PDTXCLS #ad - 7 cm pletený pásek s velkou ochranou tepu. Dle en 388 2143, en 420, kategorie 2. Hřbet ruky ze zeleného, vodotěsného slunečníku. Uvnitř kompletně vypodšívkované pro nošení. Ochrana dlaně, kotníku a tepu.
ZnačkaPDTXCLS #ad

6. SLARMOR

#ad

Pracovní rukavice na zahradu a domácí práce, žlutá, SLARMOR Zahradní rukavice z kůže pro dámy a pány – bezpečné pro stříhání růží, dlouhé hovězí kůže, s ochranou předloktí, velikost M

#ad
SLARMOR #ad - Manžeta s délkou loktů chrání lokty. Bez trnuzahradní rukavice jsou velmi robustní, pichlavá a nemá šanci proniknout. Pokud nejste po nákupu s touto rukavicí spokojeni nebo máte problémy nebo pochybnosti, můžete nás kontaktovat e-mailem. Slibujeme vám uspokojivou odpověď.

Plně ochranné kožené zahradní rukavice vyrobeno z pečlivě vybrané, kvalitní 100% hovězí kůže. Udržuje ruce v bezpečí a bez škrábanců. Hovězí kůže je hebká a dostatečně flexibilní, aby si udržela zručnost prstů pro jemné motorické úkoly, jako je výsadba semen. Flexibilní a pohodlnýoblast palce je ergonomicky tvarovaná a uchopení zahradního nářadí je pro vás hračka. Můžete jej použít při stříhání kaktusovitých rostlin, pevné a snadno se nosí. Jsou měkčí na dotek a jsou prodyšnější, netoxické než vepřová kůže a kozí kůže.

100% záruka spokojenosti 60 dnů vrácení peněz a výměna. Odolná dvojitá řada stehů zabraňte nechtěnému roztržení, takže můžete očekávat dlouhou životnost těchto zahradních rukavic. Každou rukavici pečlivě vybíráme, abychom splnili nejvyšší standardy excelence a trvanlivosti, protože naším cílem a naší odpovědností je držet ruce každého zákazníka mimo zranění. Odolná proti trnům, ostružin, růží a jiných rostlin s trnem. Přírodní prémiová hovězí kůže nabízí odolnost proti proražení.
ZnačkaSLARMOR #ad
VýrobceSLARMOR #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.51
Šířka0.79
Číslo díluM-QTJS
Modelkażółty

7. Kunzer

#ad

Kunzer Nitrilové jednorázové rukavice Orange TIGER Grip velikost XXL dávkovač s 90 kusy

#ad
Kunzer #ad - Struktura materiálu s výstupky. Bez pudru a latexu. Síla nitrilu: 0, 7 mm. Extrémně odolná proti roztržení. Odolná vůči chemikáliím.
ZnačkaKunzer #ad
VýrobceKunzer #ad
Výška9.7
Délka4.7
Hmotnost2.4
Šířka4.6
Číslo dílu8846
Modelka08846
ZárukaZáruční doba činí 1 rok od dodání (viz Všeobecné obchodní podmínky Kunzer)

8. SEiZ

#ad

žlutá/černá/červená/šedá., 10, Seiz Mechanic 800185 Univerzální rukavice pro záchranáře

#ad
SEiZ #ad - Robustní štípaná kůže v šedé barvě. Signál žlutý nylon a ochrana kotníku z černého neoprenu. Zesílení mezi ukazováčkem a palcem. Nylonová fleecová podšívka.
ZnačkaSEiZ #ad
VýrobceSEIZ #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu800185 #10
Modelka800185 #10

9. isilila

#ad

Gelb, Lange Rindslederärmel, Gartenarbeitshandschuhe für Gärtner und Bauern, Gartenhandschuhe aus Leder für Damen und Herren – Isilila atmungsaktive Rosen-Handschuhe mit Dornschutzhandschuh

#ad
isilila #ad - Material: 100% natürliches premium-rindsleder bietet Durchstoßfestigkeit. Ellenbogenlange Manschette schützt den Ellenbogen. Dies hält die hände sicher und Blut frei von Kratzern. Biegsam und bequem: das extrem weiche rindsleder der Handschuhe ermöglicht eine hohe Bewegungsfreiheit.

Doppelt so stichfest wie herkömmliche Leder-Gartenhandschuhe. Geschicklichkeit für feinmotorische Aufgaben zu erhalten. Vollschutz-leder-gartenhandschuhe: ergonomisch gestaltete Daumen machen es leichter zu greifen Gartengeräte. Lang geschnittene handschuhe sorgen dafür, dass Sie Ihre Rosen ohne Schmerzen loswerden. So können sie Ihre Rosen ohne Schmerzen zu beschneiden. Hoche qualität: isilila steht für hoche qualität. Bei etwaigen problemen schicken wir Ihnen gerne einen kostenlosen Ersatz oder erstatten Ihnen den vollen Kaufpreis zurück.

Darüber hinaus führen wir regelmäßig strenge Qualitätskontrollen durch, um Ihnen einwandfreie Produkte zu liefern! Dorn und kratzfest: die verlängerte manschette schützt die unterarme vor Schnitten und Kratzern. Eignen sich perfekt für kakteen, büsche, Brombeeren, Rosen, Stachelsträucher und andere Stachelpflanzen im Garten oder auf der Terrasse. Optimale passform für frauen und herren.
Značkaisilila #ad
Výrobceisilila #ad
Výška0.2
Délka17.99
Hmotnost0.57
Šířka4.72
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaC-50

10. Unbekannt

#ad

Pracovních rukavic, rukavic Ultimate L, 12 párů MaxiFlex montážních rukavic

#ad
Unbekannt #ad - Nitrilová, polyuretanová, pěnová vrstva. Nylonové pletené rukavice. Volná zadní strana ruky a prsty. Edá/černá. Podle en 388 - 4-1-3-1 kategorie 2.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceATG #ad
Hmotnost1.15
Číslo dílu382310